Ново
Димо Етикета Писател Директен Термички Печатач - Монохроматски-Етикета Печатење-USB-Да-Црна

Димо Етикета Писател Директен Термички Печатач - Монохроматски-Етикета Печатење-USB-Да-Црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1279.84

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на листот. Овој посветен печатач за етикети со технологија за директно термичко печатење брзо го печати точно вистинскиот број на етикети и ја елиминира потребата за скапо мастило или тонер за десктоп печатач. Користете го бесплатниот софтвер за дизајнирање сопствени етикети или изберете еден од погодните претходно вчитани шаблони за етикети за брзо создавање етикета. Приклучоците на Microsoft Office се достапни за печатење директно од Word, Excel или Outlook. Користи само висококвалитетни, БПА-бесплатни ДИМО Автентични етикетаписник етикети. Тип На Производител на етикети : Печатач; Печати Баркодови : Да; Извор на Енергија( и) : Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА( Вклучен); Максимална Лента/Ширина На Етикетата : 2.4.Намалете го отпадот од етикетата на листот, отпечатете една етикета или многу Од Mac Или КОМПЈУТЕР.Технологијата за директно термичко печатење ја елиминира потребата за скапо мастило или тонер за десктоп печатач.Слободниот софтвер овозможува брзо дизајнирање и печатење на етикети Од Mac Или КОМПЈУТЕР, или користете Додатоци На Microsoft Office за печатење директно од Word, Excel или outlook.Етикетите може да се користат за поднесување, испраќање, складирање, идентификација и многу повеќе.Користи само висококвалитетни, БПА-бесплатни ДИМО Автентични етикетаписник етикети.r. AC Адаптер Кабел За Напојување r. Глобален Тип На Производ : Производители На Етикети-Поврзувачки компјутер r. Глобален Тип На Производ : Производители На Етикети-Тип На Производител На Етикети За Поврзување НА КОМПЈУТЕР : Печатач r. Тип На Производител на етикети : Печатач Печати Баркодови : Да р. Печати Баркодови : Да Извор На Енергија (и) : АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (Вклучен) r. Извор на енергија (и) : Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (Вклучен) Максимална Лента/Ширина На Етикетата : 2.4 Dimo Етикета Писател 550 Директен Термички Печатач - Монохроматски-Печатење На Етикетата-USB-Да-Црно (2112552).

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО КСО ХЕ�

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја Оваа килим

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

Изграден со око за детали, Оригиналниот Спортски Гроздобер Повратен Реверзибилен Кадифен Правоаголен �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во...

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Scroll