Ново
Секако Дека Сум Во Право

Секако Дека Сум Во Право

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Комора! - Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај направи 15oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : комора Смешен Хумор Шолја За Шолја За Кафе : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 15oz е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 15oz е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлин

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер Не барајте повеќе, изразете ја ваша

Пргави Чаши За Кригла 11 мл Керамичка КриглаНовина Шолја За Чај Од Кафе Овој стандард, 11 мл шолја за кафе

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Лудак! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Понекогаш фантастичен оброк едноставно не е завршен ќе им служи на гостите чаша цевки топло кафе и парч�

Бела керамичка кригла со Фенер Печатени Уметнички дела од двете страни • Машина за миење садови и микро

Дедото #137Смешен Хумор 11оз Црвена Рачка Кафе Кригла Купоне (1) исклучително одличен обичај направен 10оз м

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Нетен! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Честитки Тато Кригла 11 мл Керамичка Кригла Новина Кафе Чај Шолја овој стандард, 11 мл кафе кригла е совр�

Бејзбол Мајка Аф 11оз Сребрена Шолја За Кафе Купоне (1) исклучително одличен обичај направи 11оз шолја за �

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Оми! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај нап�

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Наво! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај на�

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Дукас! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Холоман! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај

Зошто да не го дадете најдоброто?Без разлика дали се однесувате кон себе или давате како подарок на ваша

Scroll