Ново
Секако Дека Сум Во Право

Секако Дека Сум Во Право

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 239.84

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Оми! - Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај направи 15oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : оми Смешен Хумор Шолја За Шолја За Кафе : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 15оз е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 15oz е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Бурт од Пазарот На Џојбај.Протеински Шејкер Со �

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Дукас! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Липер Интернешнл обезбедува исклучително ценети предмети за кујната, домот, канцеларијата и детската и

Нашите алуминиумски знаци со врвен квалитет може да се користат за да се даде изјава за ниска цена...

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлин

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Нетен! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Бела керамичка кригла со Фенер Печатени Уметнички дела од двете страни • Машина за миење садови и микро

Амбиверт 11оз Керамички Обоен Раб И Рачка За Шолја За Кафе, Преработена (1) исклучително одлична шолја за

Изгубена Принцеза 14оз Керамички Бел Државник Кафе Кригла, вајтоне (1) исклучително одличен обичај напра

Со ваков подарок за емотикони ќе му донесете среќа на вашиот партнер Не барајте повеќе, изразете ја ваша

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Вилениус! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обича

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Лудак! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлин

Бејзбол Мајка Аф 11оз Сребрена Шолја За Кафе Купоне (1) исклучително одличен обичај направи 11оз шолја за �

Бела керамичка кригла со Фенер Печатени Уметнички дела од двете страни Машина за миење садови и микроб�

Scroll