Ново
Simplmasygeni Жените Блузи Лето Дозвола Жените Писмо Печатење Краток Ракав Кошула Обичните Блузи Блуза

Simplmasygeni Жените Блузи Лето Дозвола Жените Писмо Печатење Краток Ракав Кошула Обичните Блузи Блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 121.12

Женска Мачка Печатење Букви Кошула Со Кратки Ракави Обични Врвови Блузаповеќе проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Плојестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : О Тип На Дезен : Печатење Стил : Мода, Каузалност : 120,0~170,0 g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Top_ Материјал Q Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. Questares q Обезбедуваат лесна удобност и мека топлина. Лесна мека ткаенина за удобна женственост, лесна за носење, без брчки, одлична за секојдневна внатрешна или надворешна облека, запознавање, одмор, дружење, совршена за жешките летни денови, давајќи ви стил и среќа. ①Прилика : шик и пријатен врв за лето. Оваа уникатна опуштена лабава маичка е стилско и елегантно парче за секојдневен секојдневен изглед и прилики. Совршен за секојдневен, шопинг, работа, тренингот, датира, улична облека, канцеларија, бизнис повик, основи, ноќта на вештерките партија, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви, панталони или хеланки за сите сезони!. ●Нега На облека ● се препорачува рачно/машинско перење во ладна вода, не сушете чисти, не сушете, не избелувајте. Ние се стремиме да ги направиме нашите клиенти задоволни од услугата и искуството, доколку имате какви било прашања, ве молиме кажете ни, благодарам. `+Совршен Подарок Се разбира, ова е исто така идеален подарок за вашата девојка, сопруга и ќерка! Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Мечка Печатење Панел Лабава Долги Ракави Врвот Дуксер Долги Дуксери Поштенски сезона : umn,Пролет,

Продавница за дозвола, под 10 долари продавница за облека , кликнете на Hurps Mixi кошули за жени со краток ра

Опис Женски Тркалезна Вратот Копче Долг Ракав Врвот Пуловер Дуксер Круг Вратот 1.It изработен е од високо

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

Големина : S Bust : 86cm / 33.86 '' Рамо : 33cm / 12.99 '' 'Sleeve : 26cm / 10.24' '' Должина : 53cm / 20.87 '' Големина : M Bust : 88cm / 34.65 '' 'The Reader : 3

Женски Мода VВратот Печати Повик Лабава Краток Ракав Врвот Краток Ракав VВратот Врвот / Кошула Карактери

① Карактеристики : Обични Лабави Маици, Без Прерамки, Блуза Со Крпеница, Врат На Екипажот, Цветен Принт, �

79" Должина : 73cm / 28.35" Големина : XXLarge НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119cm / 46.61" Должина : 70cm / 27.72" Ракав

ден градина знаме денот на вљубените венец денот на вљубените украси денот на вљубените декор денот на �

Womenените обични цврсти чипка со тркала, шулејќи ги врвовите на маицата со долги ракави, да ги теткаат блу

Womenените тенки копчиња со долги ракави врвови на блузи, пролетни модели, цврсти мали костуми Топ каракте

Жените Шупливи Мода Печатење Кратки Ракави V Вратот Маица Блуза Блузи Краток Ракав Блузи Жените Шуплив�

Ракавите на врвовите за жени се фит и женствени, обезбедувајќи удобно вклопување што нема да ви се вози �

28" Ракав : 55см / 21.34 "Ракав : 53cm / 20.Модни Жени Есенски Печатење Каузални ВВратот Долг Ракав Надвор Од Рамо Ф�

Карактеристики : Краток Ракав,Цврст ,Секојдневен,Абење,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови

Овој врв на Долам е удобно и стилско парче што може да се облече нагоре или надолу за какви било прилики..

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Занаетчиство : Направена со материјали, оваа маица е изградена за да трае Трендовски и удобно : дизајнир�

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големина М : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина : 66см / 25.98" Големина : �

Овој моден краток ракав Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен �

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционална...

пријателски блузи туника фустан за жени улична облека кошула мачка мајка кошула фиеста кошула ветер ко�

Тренингот Женски Кошула Дами Лето Стојат Јака Лабава Копче Нагоре Женски Полка Точка Три Четвртина Рак�

Женски Обичен Моден Краток Ракав Почва Со Еднократни Гради Кошула Топфеатура : увезенотворен и блискок�

Мека, пријателска за кожата, удобна, еластична, лесна, дише, лесна.67" Должина : 72cm / 28 Дизајн : едноставниот,

Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнувајте изложув�

Материјал Оваа Широка Нога Панталони За Жени Направени Од Пријателски Материјал, Мека Вискоза Ткаенин�

Scroll