Ново
Заштеда на заштеда на есен за заштеда на женски врвови за џемпери, женски цврста боја копче надолу кошули V вратот лабава блуза долга ракав, обична работа Туника Тун

Заштеда на заштеда на есен за заштеда на женски врвови за џемпери, женски цврста боја копче надолу кошули V вратот лабава блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Женски цврста боја копче надолу кошули v вратот лабава блуза долга ракав, обична работа Туника врвови со џебни текови : меки и удобни. Кул во топлина, тие не ве прават смрдеа. Секси V врат, долг ракав, лабава, лесна, тенка, висококвалитетна ткаенина , Обична кошула за блуза за жени. Тоа е мека и дише блуза. Прилично секојдневни врвови. Ново за оваа сезона, лабава и проточна. Сите бои беа лесни за облекување. Суштински за секоја мода жена или девојче. Гроздобер модерни жени копче надолу кошули. Погоден за канцеларија, тренингот, кампување на отворено и исто така секојдневно дневно носење, плажа, забава, празник, улица, шопинг итн. Се совпаѓа добро со тексас шорцеви или фармерки, хеланки или сандали! Тоа ве прави да изгледате повеќе секси, стилски, симпатично, одлично визуелно ефект. Оваа блуза лабава се вклопува за повеќето форми на телото. Сезона : лето и пролет. Гендер : Womenените : Обичен, далиматеријал : Памук и лента со лента : Цврста Колорлака : V-Neckstyle : Casual, Massionlight : Редовна должина : Долга рака на ракави за миење : Рачна миење ладно, виси или линија суво што ќе добиете : 1 п.п. Womenените маица Таглд есен за заштеда на заштеди врвови 2022 година! За женските плус со големина џемпери на врвовите, женските цврста боја на копчето надолу кошули V вратот лабава блуза долга ракав, обична работа Туника на врвови со џеб. Стилови - лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен изглед. Едноставната силуета е обична шик и никогаш не е застарена. Лизгајте во него за неколку секунди со малку напор да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : слободно време, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, празник, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Врвовите на жените се меки и удобни, дизајнот на V-вратот ве прави да изгледате секси и убаво. Совршен за обични и други акасиони во есен, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 160см / 62 Се Што Сакаме Е Да Ви донес�

плочи од камено палто епоксиден комплет бургундски блузи за жени блузи за вежбање за жени плетени блузи

Женска Кошула Блуза Цветен Принт Краток Ракав Секојдневен Одмор Основен Тркалезен Врат Редовен Цветен

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Должина : 75cm / 29.53" Големина : L Бист�

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1 е направ

симпатична плус големина блузи За Жени,симпатична излегување блузи за жени,обична Работна Облека за же�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Мерењеве Молиме погледнете ја наш�

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.03 "Ракав : 63cm / 24.Карактеристики : Секојдневен Долг �

Сезона : автоматски Пол : Жени Стил : Клуб, Улица Должина : Редовно Одговара : Одговара на големината Дебел

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Кардиган Капут Тип На Шема : Печатење Н�

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Чистење на кошули, женски кошули, женски кошули Краток ракав

&&Големина Шема : Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см / 40.94 "Рамо= 46см / 18.11"

Scroll