Ново
Сино За Класичен Вибракс, Оз

Сино За Класичен Вибракс, Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.20

Легендарниот Спинер Сина Лисица Вибракс постави основа за огромна колекција на спинери од Сина Лисица за модерни стилови на риболов. Патентираното дводелно тело, кое практично го елиминира пресвртот на линијата е навистина она што ги издвојува сите вртења На Сината Лисица. Без разлика дали кастинг за мали или работи брзо се движат реки за лосос и пастрмка, постои сина лисица фабрика изградена за вашиот риболов услови. Премиум компонентите надополнети со супер остри КУКИ ЗА ВМЦ резултираат со ненадминливи искуства со риболов. Патентиран 2 дел тело изработени од машински месинг. Телото емитува звучни вибрации кога слободната опрема за вртење се трие со ѕвончето vibrax®. Месинг печат ножеви. Нерѓосувачки челик вратило. Vmc® Куката е исклучително остра за брза пенетрација и совршено калена за јачина.

Главните својства

Избор на купувачот

Од 1950тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоко�

Површина жаба наведуваш со акција здолниште Направено специјално за употреба во дебели влошки од крин..

Карактеристики : Издржлив абс материјал 3д живописни очи и обрасци на телото со висока резолуција 8 сегм

Мамка за вештачка Мамка, Мамка За Мамка Со Опашка, Издржлива Живописна мамка За Мамка За Мамка За Мамка, �

РИС ДЕЈВИС АНШОА СПЕЦИЈАЛЕН КУРШУМ е лесен за употреба Рис Дејвис Аншоа Специјален Куршум : Голема лесн�

Сенко е главен во светот на риболовот Оригиналната мекопластична стапче доаѓа во големини кои се движа�

Сложувалките за чувари на црви се произведени со бодликава "чувар" што го одржува вашиот црв исто како ш�

Материјал : Најлон / Вкупна должина : 600м / 2,5 / 10лб;Црвено Ве молиме имајте предвид дека некои од модели�

Рамнотежата На Акме Кастмастер произведува дива акција без пресврт на линијата Поради својот аеродина�

МОЛИВЧЕТО ЈоЗури 3d Inshore Top Knock Е пловечка топвотерска прошетка во стилот на кучето тврда мамка за риболов

Минофрлачи на пури се наоѓаат низ Мексиканскиот Залив и долж Морското Дно На Атлантикот ЦМЈ115 е идеален

Јамамото Хула Груб е една од најголемите меки мамки некогаш истурени и, не случајно, еден од најголемите

Опис : Опремен Со остри куки за лигњи и карактеристики на мала тежина, оваа мамка е лесна за носење и скла

Карпестата Планина Супер Лигњи се тролани вртења во стилот на лигњи дизајнирани за апликации за тролањ�

Мацуо® Кракер Жабата е совршена пловечка мамка за тешко достапен Бас Рибајте ја оваа мамка во лилипади,

Опис Оваа ставка е добро изработена од еколошки материјал за практична употреба Тоа е еднократно и долг

Опис : * Сосема нов и квалитетен * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален * При�

Ракчиња и ракчиња не можат да одолеат На Мамката За Ракчиња со Супер мамка Тајната е во мешавината на ма�

Мамка За Риболов На Црви На Зум, Црн И Црвен Сјај, 10 1 / 2", пакетот 9 е најголемата тајна што ја чуваат рибол�

Ултрареален, претходно наместен имитатор на ракчиња кој е подготвен да лови риба директно надвор од пак

БоМек Бобер Стоп Јајца Со Монистра 10 Pk8 12lb Јајцата Beo Mac Bobber Stop Се дизајнирани да ја променат длабочината

Сребрените Здолништа За Трепкање На Ордата се совршено вметнување за употреба при риболов Со хучи Од Зл

З3 Мочуришен Робот; рачно истурен, троен ламинат со права опашка црв кој ќе биде смртоносен на бас под си�

6То Сетило божествената жига за пливање може лесно да се влече, плива, погали или превртува и извади низ �

Цврсто тело Акција слична на животот формулирана за да ја натера рибата да удри и да се држи доволно дол�

Мамките За Хидро Чудовиште ЈоЗури обезбедуваат екстремно растојание и точност на леење...

Со задоволство се нарекува"Жига за Сите Терени", неговата флексибилност се протега дури и на вешта жига �

Комплетот За Мраз Од Серија Орел Канџи про доаѓа преполн со 38 рачно избрани предмети внимателно дизајни

Scroll