Ново
Современи моменти од Гербер девојче џогер панталони

Современи моменти од Гербер девојче џогер панталони

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Нашите пантолони со џогер се совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со нивните омилени каросерии, маички и врвови. Секој пар панталони за девојчиња и бебе момче е направен со супер мека памучна ткаенина мешана со допир на спандекс. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од OEKO-Tex®, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Нашите панталони се машини што се перат и се сушат. Овој пакет вклучува четири пара панталони за девојчиња со розова шема на бои. Современи моменти од Гербер девојче џогер панталони, 4 -пакувања, (новороденче - 24 месеци). Вклучува четири пара панталони за бебиња. Совршено е да се носи за играње дома, да работи со работи со родители, на дневна грижа или училиште!. Карактеристики на џогер дизајн, faux varctring и нежна еластична лента за половината за лесни промени. Шема за розова боја со цврсти и шема за отпечатоци. Пакет со нашите координативни ромци за бебиња, каросерии, бебешки цветачи и повеќе!. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #19.HIN.83624 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 97% памук 3% спандекс. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686 3

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Scroll