Ново
Рација Инсекти Убиец, Мулти Инсекти 7, Портокал Ветре Мирис, оз

Рација Инсекти Убиец, Мулти Инсекти 7, Портокал Ветре Мирис, оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 117.12

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј. Ги убива бубачките што лазат и летаат при контакт, вклучувајќи мравки, Азиски Дамски Бубачки, Бокселдер Бубачки, Бубачки Од Тепих, Штурци, Пожарникари, Болви, Сребрени Риби, Муви, Овошни Муви, Гризечки Комарци, Стршлени, Комарци, Молци, Бубачки, Сее Бубачки, Пајаци** (освен Црната Вдовица И Кафеавите Осамени Пајаци), Оси И бубачки. Овој спреј за инсекти нема долготраен хемиски мирис и е лесен за употреба. Тоа е убиец на бубачки што може да се користи во затворени простории или на отворено секаде каде што мравките, робаците, пајаците, мувите и другите наведени бубачки може да се заразат. Рација Мулти Инсекти Спреј убива грешки на контакт. Убива : Мравки, Азиски Дамски Бубачки, Бокселдер Бубачки, Бубачки Од Тепих, Штурци, Огномети, Болви, Сребрени Риби, Муви, Овошни Муви, Комарци Што Не Гризат, Стршлени, Комарци, Молци, Бубачки, Бубачки, Сее Бубачки, Пајаци** (освен Црна Вдовица и Кафеави Осамени Пајаци), Оси и Бубачки. Спреј за инсекти без долготраен хемиски мирис. Овој лесен за употреба убиец на бубачки може да се користи во затворени простории или на отворено. Нанесете таму каде што мравките, робаците, пајаците, мувите и другите наведени бубачки може да се заразат. Повторете ја примената на убиец на инсекти онолку често колку што е потребно за најдобри резултати. Портокал Ветре мирис.

Главните својства

Избор на купувачот

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Scroll