Ново
Танцувањемангус Јнокфри Жени Цветни Мини Фустан Возбуда Краток Ракав Вратоврска Пред Боди Фустан Секси Завиткајте Молив Фустан За Партиски Клуб

Танцувањемангус Јнокфри Жени Цветни Мини Фустан Возбуда Краток Ракав Вратоврска Пред Боди Фустан Секси Завиткајте Молив Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 623.84

Големина (инчи) Должина : 25.98 Биста : 29.92 Половината : 25.59 Колк : 34.65 М Должина : 26.38 Биста : 31.50 Половината : 27.17 Колк : 36.22 Л Должина : 26.77 Биста : 33.07 Половината : 28.74 Колк : 37.80 XL Должина : 27.17 Биста : 35.43 Половината : 30.31 колк : 39.37 100% Полиестер. Затворање на вратоврската. МАТЕРИЈАЛ : Симпатичен цветен фустан за тело е изработен од висококвалитетна мешавина од полиестер. Мека, лесна, дише, удобна за носење. КАРАКТЕРИСТИКА : Секси дицки цветен мини фустан, вратоврска напред, дизајн на возбуда, прилагодливи кратки ракави, надвор од рамото, тенок фит, помагаат да ја покажете вашата прекрасна крива на телото и уникатен шарм. Сигурни сме дека ќе го носите овој фустан многу пати. ПРИЛИКА : Стилски тесен фустан совршен за забава, клуб, ноќно излегување, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг, улична облека, фотографија, секојдневен живот, роденден итн.

Главните својства

Избор на купувачот

13" колк : 100СМ / 39.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.16 "Половинат�

Совршен за вашите девојки во секојдневно носење и погоден за фотографирање, што е толку симпатично и мо�

28 '' половината : 76cm / 29.98 '' Должина без ленти за рамо : 81cm / 31 Дизајн : врат на екипажот, тенок вклоп.25 '' Должи�

Мода Жени Сјајна Цевка Без Ракави Врвот Торба Колк Здолниште Тесни Пресече Фустан Фустан Здолниште ве М

Деца тинејџерски девојки лето без ракави гроздобер цветни апликации елегантен сладок свечен роденден �

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

Жените Се Облекуваат, Датира Фустан V Вратот Удобно Линија За Дома Каки, Розова, Жолта, Сива, Зелена, Црна,

Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка,

Женски Пролетен Моден Плисиран Принт Фустан со Средна должина Со Краток Ракав Тркалезен Врат Со Плисир�

Име на ткаенина : полиестерски влакна : Разноврсна Шема : Рендан цвет процес : печатење / печатење и боењ�

Scroll