Ново
Teенски графичко срце со кратки ракави

Teенски графичко срце со кратки ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Распоредете малку loveубов каде и да одите со оваа светла графичка мета. Симпатична и шарена, оваа мета е идеална за Денот на вineубените или кој било ден. Подготвување на ласкави криви и кратки ракави обезбедуваат оваа маичка да изгледа сензационално самостојно, но исто така можете да го поставите со кошула со копче надолу за стилот на сезоната. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте за деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Graphimенски графички мета.

Главните својства

Избор на купувачот

Детали За Големината : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја �

Како мајка на хокеј играч, точно знаете како играта може да ја преземе – страста на вашето дете кон свој�

Идеален за сите руски мажи и руски момчиња кои се горди што се Од Русија Совршен за Родендени, Денот На В�

Горд Член Класа На Маица 2023100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на е

Машка Летна Модна Печатена Кошула Со Кратки Ракави Секојдневна Удобна Врвна Карактеристика : 1.It израбо�

[Пакетот вклучува] 1Пакет Маица [Карактеристики На Производот] Оваа маица е изработена од одлична мека м�

Кордова безбедносни ПРОИЗВОДИ бренд, здравовис корБРИТ маици бидете сигурни дека сте безбедни и видени

Карактеристики материјал100% Претходно Памучно памучно рамо до рамо лепење ракави со две игли и долен по�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ФЕЈЛЕНГКУИ од Пазарот Џојбај.1, машина За перење

Оваа унисекс ултра памучна мета е класика Квалитетна конструкција на памук значи дека дизајни сигурно �

Јх Применлива Сезона : Четири Сезони Применлива Сцена : Дневно Место На Потекло : Кина (Копно) Тип На Ткае�

Изгледајте најдобро и чувствувајте се најдобро во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е за

Кошули со долг ракав за жени печатат графички маички блузи случајни плус големина основни врвови пулве�

Марвел Машки Маичка Пред графички Печатење На Екипажот Вратот Краток ракав 100% Памук Официјално лиценци

Прифатете го природното мелење со нашата кошула за зајакнување, наменета за оние кои веруваат во постиг

Симпатична Hellokitty Tshirt y2k Санрио Аниме Додатоци Преголеми Печатени Кратки Студентски Разноврсна Модна Ма

Дами Еволуција Краток Ракав Маица обезбедуваме активно носење со високи перформанси и духовно носење з

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

С М Л ХЛ 2ХЛ Ширина, во 17.99 20.00 22.01 24.02 25.98 Должина, во 27.99 29.02 30.00 31.02 32.01 Должина на ракавот, во 8.90 9.17 9.45...

Јужен пржено медоносење е начин на живот! Оваа унисекс ултра памучна мета е класика Квалитетна констру

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

Овие соодветни кошули за Денот на Благодарноста се совршени за целото семејство оваа есенска празнична

Идеален подарок за сите прекрасни, вредни Ветеринари, дипломирани Ветеринари и ветеринарни студенти та

[[Fit & Size]] • Ова е унисекс маица • Дамите треба да се намалат ако претпочитате потенок вклопување...

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит Мекиот памук и квали

Scroll