Ново
Uniroyal Tiger Paw Touring A S All Season 205 60R 92H Патнички гума

Uniroyal Tiger Paw Touring A S All Season 205 60R 92H Патнички гума

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1050.24

Uniroyal Tiger Paw Touring A/S 205/60 R16 92 Hover Viewthe Uniroyal Tiger Paw Touring A/S е долготрајна гума за сите сезони. Оптимизираната шема на шара овозможува долготрајно влечење во сите сезони. Наменето за употреба на патнички автомобили, CUV и мали и средни SUV. Fits : 2014 Kia ​​Soul + 2018-19 Kia Soul Base 2000-02 Toyota Camry XLE 2019-21 Volkswagen Jetta Execline 2018-22 Nissan Kicks S 2020-23 Kia Soul EX + 2017-18 Mazda 3 G 2016 Mazda 3 I Grang Touring 2000- 04 Toyota Avalon XL 2018-22 Ford Eco Sport SE 2018-23 Hyundai Kona Essential 2014-15 Mazda 3 I SV 2021-23 KIA SELTOS EX 2006-10 KIA OPTIMA EX 2018-19 KIA NIRO PLUGN HYBRID LX 2015 MITSUBISHI LANCER SE Limited Edition Sportback 2016-17 Mitsubishi Lancer SE Limited Edition 2017 Kia Niro FE 2022 Volkswagen Jetta Comfortline 2002-05 Hyundai Sonata LX 2020-22 Kia Niro Plug-In Hybrid LXS 2005 Dodge Stratus SXT 2002-05 Hyundai XG350 L and more - add your vehicle на нашиот фит додаток за проверка.

Главните својства

Избор на купувачот

Delinte DH2 P225 / 60 R16 98 Hover View The DH2 од Делинте е гума за сите сезони за перформанси Идеално за употреба на CUV, SUV и �

Yokohama Avid S34 B P205 / 60 R16 91 Hover View Get вистинска влечење на сите сезони со удобност на гумата на гуми со Grand Touring со

Подгответе ги вашите спортски и патнички возила подготвени да ја доживеат разликата во Avenger LSR Avenger Grand Tou

FP7000 е гума за сите сезони што им нуди на возачите во текот на целата година влечење плус подобрено свитк�

Федерална формаза AZ01 215 / 60 R16 99 v Tire Federal Formoza AZ01 215 / 60 R16 99 V Tire Fits : 201320 Ford Fusion S 201316 Nissan Altima Base 201316 Chevrolet Malibu LT 200

Scroll