Ново
Вазшоп Машки Градинарски Чевли Отпорни На Лизгање Гумени Чизми До Глуждот Водоотпорни Чизми За Дожд Нелизгачки Лизгање На Машки Чевли За Дождовница Лесни Црно Црв

Вазшоп Машки Градинарски Чевли Отпорни На Лизгање Гумени Чизми До Глуждот Водоотпорни Чизми За Дожд Нелизгачки Лизгање На Машки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или кога работите во градината. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Само исчистете со ладна вода, а потоа поставете ја рамно и суво за да добиете нов изглед.Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чевли, Гумени Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Водоотпорна Боја : Црна, Сива, Црна Црвена, Зелена (По Избор)Големина : САД 6, САД 6. Нелизгање : перформанси Против лизгање, ви помагаат да останете на нозе во лизгави услови. Тие се блажено поддржувачки, меки и нудат удобност.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пластикаел Тип : Израмнување : Тип На лизгање : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Секојдневни, На Отворено, Работа, Кујна, Автомобил За Перење, Влажни Временски Услови : 1.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Дожд (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Брановидниот надворешен ѓон го зголемува триењето и не се плаши од лоши временски услови во дождливи и снежни денови. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ВОДООТПОРЕН : имајќи ги овие чевли направени од премиум ПВЦ, дождот и водата нема лесно да навлезат во чизмите. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Лесна нега.

Главните својства

Избор на купувачот

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО КСО ХЕ�

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не �

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој Розов Модерен и Современ кружен �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во...

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Завиткан во мек кадифе што дава разноврсност во постојните палети на бои, овој тапациран двоен дневен к�

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција О

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

Scroll