Ново
Верверица-Дива Птица 4. Метална Пластична Цевка птица фидер пристаништа

Верверица-Дива Птица 4. Метална Пластична Цевка птица фидер пристаништа

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Нахранете Птици, а не верверички, Со верверица-Х1, фидер за птици отпорен на верверица, со метален лизгачки ракав што ги затвора сите пристаништа истовремено кога тежината на верверица се нанесува на кој било костур или покрив. Карактеристики : цевка тип колибри - верверица доказ. Верверичките не можат да ги добијат птиците што се хранат со семе, а не верверичките. Уникатни прилагодливи длабочини. Дизајнот со широка уста нуди полесно полнење за намалување или елиминирање на истурањето. Семе распределени рамномерно на сите четири пристаништа - нема повеќе празни пристаништа. Интегрираниот подвижен кафез ги затвора сите четири пристаништа за семе со притисок од верверички на покривот. Боја/Финиш : Прекрасен елипсовиден дизајн со декоративен сатенски никел завршница и заклучување на метален покрив. Димензии : Вкупни димензии : 15.56" H x 5.79" W x 11.97" D. Тежина : 2.12 Фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

Викерман 3 " Пиштол Метал 4Заврши Топката Украс Во Собата Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и свет

Овој неверојатен Диспензер За Хлор За Базен Со Пеперутки ќе додаде светла боја и стил на површината на в

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Овие Трендови Меѓународни Марвел Отров : Нека има Масакр Сплит Лице Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран с�

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

Останете удобни и чувствувајте се поддржани кога го носите Ова Како Што Се Гледа НА Тв Мис Појас што доа�

Згора на значајноста На Тајната, ние сме дел од поголема група наречена ОВА Практичната алатка за прона�

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура ш

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Дизајниран заедно со зависниот риболов тим во Северозападниот регион На Пацификот, новите Зависници Од

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Менли РАЧЕН ИГЛАe Customhitch носи широк спектар на автомобилски делови за замена, како и спортски производи �

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Иг�

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено Возбудливите пал

Scroll