Ново
Елкај Секојдневно Три Дупка Палуба Монтирање Кујна Тапа Со Рачката Рачка И Палубата Плоча Escutcheon Хром

Елкај Секојдневно Три Дупка Палуба Монтирање Кујна Тапа Со Рачката Рачка И Палубата Плоча Escutcheon Хром

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Без разлика дали барате славина за вашиот дом или за комерцијална употреба, постои славина Елкеј за задоволување на вашите потреби. Од кујната и бањата, до алиштата, имаме стилски дизајни за дополнување на секој декор. Нашите комерцијални славини се идеални за канцеларии, училници, здравствени установи, апликации за услуги за храна и многу повеќе. АДА ВО СОГЛАСНОСТ : Славина Е во согласност СО АДА., УСОГЛАСЕНОСТ БЕЗ ОЛОВО : Сертифициран ЗА НСФ/АНСИ 61 и 372 за да ги исполни сите федерални и државни прописи за производи со ниско или без олово., НИЗОК ПРОТОК : Вклучува функции за заштеда на вода., ВКЛУЧУВА ДВА АЕРАТОРИ : доаѓа инсталиран со аератор за заштеда на вода од 1,5 ГПМ; опционално вклучено е вметнување на аератор од 2,2 ГПМ., ОТСТРАНЛИВ КЕРТРИЏ : Овозможува лесна поправка и замена на кертриџот., ЦЕЛОСНО РОТИРАЧКИ ИЗЛИВ : Изливот ротира цели 360 степени; совршен за употреба во кујнски острови и бар/првично мијалници., 3 ДУПКИ ЗА СЛАВИНИ : Славина дизајнирана да се инсталира со помош на три дупки за славини., МАКСИМАЛНА ДЕБЕЛИНА од 2,5 инчи : Славината може да се инсталира во плочи со дебелина до 2,5 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Донесете го вашиот тимски дух со овој лесен за транспорт на поладен, прилагодлив во вашиот омилен тим за

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

НатпреварПар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и �

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Суво грозје се изложени на сонце, сочни сочни калифорниски суво грозје, затегнати во богато кремасто мл�

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Scroll