Ново
Време на одмор повеќебојно LED Globe Lights, 17,6 '

Време на одмор повеќебојно LED Globe Lights, 17,6 '

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Создадете своја сопствена зимска чуда со време на одмор 70 Multicolor LED LED G15 Globe Lights. Влакната има 70 повеќебојни светла на глобус со фацетиран стил на свет. Мултикорот додава поп боја во собата. Обезбедување на одлично осветлување во должина од 17,6 метри, сетот може да се користи затворен или на отворено. Бидете сигурни да проверите други украси за време на одмор, додатоци и повеќе за весела и светла сезона на празници. Изработено со зелена жица за да се мешате со вашето зеленило, времето за одмор 70 топли бели LED G15 светла светла е совршена за виси во вашите грмушки, венец, дрво и многу повеќе. Време на одмор 70 Mulitcolor LED G15 Globe светла, 17,6 ' : 70 разнобојни светла. Кул на допир кога е осветлен. Одлично за виси во грмушките, новогодишна елка, венец и многу повеќе. Додава забавен, зимски елемент во украсувањето на вашиот одмор дома. Направено со зелена жица. За внатрешна и надворешна употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие завеси отсекоа 80% од светлината и УВ зраците за да ја затемнат просторијата Заштедувачите на енерг�

Време на празник Шпатула и секач за колачиња ги прави колачињата за одмор за печење толку многу забавно!

Лизгајте ги овие прекрасно класични потпетици што ќе облечат каква било облека Тие имаат ниска потпети�

Симпатична дизајн на срцето на в Valentубените вели дека Мими и Пепау ме сакаат за внука или внук...

Трчање, релаксирање или јога? Движете се без напор низ која било активност во стилските печатени хеланк�

ќе можете да трчате цел ден со леснотија да шетате насекаде и да ги одржувате нозете удобни и без болка!..

Оваа класична колекција во жолта и сива боја сигурно ќе застане на вашиот следен проект 100% памук и подго

Супермека и подготвена за положување или одење соло Tera & Sky's Vвратот на вратот е задолжителен основен што

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Додадете мека, поканувачка светлина во расадникот со оваа ламба Вини Пох Основата го карактеризира сак�

Направено за удобност на работното место Пространа по дизајн како што е оригиналниот класичен затнувањ

Scroll