Ново
ISMARTGATE ISG-02WNA Wi-Fi Ultimate Lite Garage Oter Opener

ISMARTGATE ISG-02WNA Wi-Fi Ultimate Lite Garage Oter Opener

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2224.00

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата на вратата на вратата на Wi Fi Ultimate Lite, ISMARTGATE ISG-02 WNA204, ви овозможува далечински отворање, затворање и следење на вашата гаража од каде било со паметен телефон (i Phone/Android), таблет и компјутер! Компатибилен со Apple Home Kit/Siri, Google Assistant, Amazon Echo Alexa и IFTTT, оваа отворачка врата од гаражата контролира 1 врата, вклучува затворена IP камера, па дури и ви дозволува да слушате музика во гаражата! Работи со сите отвори на вратите од гаражата направени по 1993 година, освен со отворите за Chamberlain, Liftmaster и Craftsman со технологија за безбедност+ 2.0. За употреба до 1 врата. Гласовна контрола и универзална интеграција во домот? Apple Home Kit, Google Home, Amazon Echo и IFTTT. Создава свое Wi-Fi поле само за локална употреба. може да се поврзе со Wi-Fi мрежата на сопственикот. Способност за создавање различни кориснички сметки (ограничувања по време, врата и локација). Способност да се провери статусот на гаражата во секое време и да се создадат сцени или домашни автоматизации со други уреди и услуги преку каналот Garagewifi и Gates IFTTT. Способност за интегрирање на постојната IP камера за мониторинг и снимање на видео во реално време од апликацијата Is Martgate. Овозможува далечинско работење (отворено/затворено) на гаража и далечински сигнали (отворено/затворено/лево). Користејќи IFTTT, можност за автоматско отворање/затворање со GPS или време. Прилагодлива апликација? Способност да испратите слика на вратата од гаражата кога е отворена и затворена или да изберете ако е отворено/затворено копче да биде „нагоре и надолу? Или? Лево надесно?. или се затвора од далечина, снима настани во гаражата. Вклучува внатрешна IP камера со двонасочна аудио, ноќно гледање и откривање на движење, кабел за етернет, 2 завртки за монтирање, сензор за безжичен навалување, магнет, 2 кабли за напојување, кабел за поврзување, 2 парчиња двојно -Додана лента, 2 батерии од типот N и 3 упатства за брзо стартување.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Сончев ден, неверојатен скок и одеднаш, вие сте незапирливи Комбинетот за романтично марамче за марамче

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

24 часовна удобност чевли со широка ширина на Крис е вашиот идеален избор за удобност Овој чевли има лесн

Работете, играјте и соочете се со денот со потпис од Levi Strauss Bootcut Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 "И

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Лесен стил за носење и за inубување во, фустанот за џемпери на Боемјан Роуз го има изгледот на вашиот омил

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686 3

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Композиторот Марк Корвен и јас развивме кратенка што работиме заедно на вештерката...

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'кружни измиени црвени кокошкирудници во затворен / �

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Scroll