Ново
Women'sенски Alexa Беспрекорен градник со ребра, стил 13835Z

Women'sенски Alexa Беспрекорен градник со ребра, стил 13835Z

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 448.00

Класичен ребреста беспрекорна bralette направена во супер мек најлон спандекс со четиринасочна лента. Нежната силуета е совршена за носење под која било облека, особено со вашата омилена маица, правејќи го овој стил доволно удобен за вашата дневна рутина. Беспрекорен. Отстранливи меки влошки. Без ознака. Четиристрана ткаенина. Прилагодени ленти.

Главните својства

Избор на купувачот

Отстранлива перница : перницата на делот за градник може да се отстрани кога му треба чистење Предниот д

Додадете го овој трендовски градник на Хенли без граници во гардеробата на вашиот интимен Со плоча за к�

Градници За Жени Голема Брза Долна Облека Жена Отпорна НА Удари СО Врвка 3 ПАРЧИЊА Градници Големина Фит

Женскиот Градник Собра Удобен Мек Градник За Долна Облека Што Дише Материјал : Најлон, Спандекс...

Киплики жените дневен градник целосна покриеност мека и дише ткаенина нуди флексибилност и мекост, сов�

Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека Женски Градници Со Долна Жица Женски Градници Притисни Нагоре

Одете на вашиот ден во удобност со жените со Dreamfit, плус градник за памук Со целосни чаши за покривање кои

83 " овој градник е еластичен и поддржувачки за добро да ги поддржи вашите гради и обезбедува одлична удо�

Season Сезона : Сите ❥Пол : Жени ❥Повод : Повик ❥Материјал : 95% Најлон ❥Функција : Соберат, Дише...

Големина : М Биста : 7890см / 30.Како да се мие : Рачно Перење Ладно3.Се фокусира на долна облека за вас, не непо

Одлично оди со вашите омилени јога панталони, хулахопки, модни шорцеви, спортски панталони и секси пант�

: Средна Чаша : 38 / 85БЦ Биста : 8598см / 33,4638,58 "Под Биста : 8085см / 31,5033,46".Совршено За Носење Под Сите Видови Обле�

Додадете ги вашите основи со bralette или две од тајните богатства Меката, лесна четирисочна ткаенина за ис�

Спецификација : Материјал : Памук Тип На Шема : Цртан Филм Пол : Девојка Сезона : Четири Сезони...

Женска Секси и удобна Тенка Чаша Со Големи Димензии без Челичен Прстен Поддржуваат Четири Гради Женски

Везените чаши од тантела и лесно обложените панели за поддршка создаваат форма во Овој Градник Со Кросо

Женски Лето Без Траги Тенки Мали Гради Се Собраа Без Челичен Прстен Градник Нелизгачки Убавина Назад Гр

Фабиурт Женски Градник Женски И Удобен Летен Без Траги И Челични Мали Гради Без Обрач Со Прилагодлив Те�

Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : , Спорт Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен �

Овој безжичен градник од Винет од Валмонт испорачува прекрасна поддршка и има цветно шема quакард решет�

Scroll