Ново
Wynette By Valmontенска мека чаша jacquard bra

Wynette By Valmontенска мека чаша jacquard bra

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Овој безжичен градник од Винет од Валмонт испорачува прекрасна поддршка и има цветно шема quакард решетка на чаши за убав стил што ќе го сакате. Образените чаши создаваат без напор форма и поддршка за секојдневно носење. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : безжичен; обликуван. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : Затворање на задната кука и окото. Ленти : не прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Деликатна шема со мал лак во предниот центар. Wynette by Valmont Soft Cup Jquard Bra за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Бали Цвет Долна Жица е еден од нашите најпродавани градници! Целосната рамка помага да се обезбеди подд�

Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе в�

: Средна Чаша : 38 / 85БЦ Биста : 8598см / 33,4638,58 "Под Биста : 8085см / 31,5033,46".Совршено За Носење Под Сите Видови Обле�

Одлично оди со вашите омилени јога панталони, хулахопки, модни шорцеви, спортски панталони и секси пант�

Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека Женски Градници Со Долна Жица Женски Градници Притисни Нагоре

58"Големина : 36e чаша : 80e подбуст : 72cm / 28 Големина водич : модерен дизајн со една брава со низок грб.34"Големи�

Женскиот Градник Собра Удобен Мек Градник За Долна Облека Што Дише Материјал : Најлон, Спандекс Боја : ка

Додадете ги вашите основи со bralette или две од тајните богатства Меката, лесна четирисочна ткаенина за ис�

Овој безжичен градник од Винет од Валмонт испорачува прекрасна поддршка и има цветно шема quакард решет�

Големина : 80б / Ц Горна Биста : 70см / 27,56"75см / 29,53"Големина : 85Б / Ц Горна Биста : 75см / 29,53"80см / 31,50"Големина : 90Б

Женска Мода Долна Облека Плус Големина Прашка Секси Градник Чипка Удобен Лесен Елек Карактеристики : 1.С

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени, Женски, Дами Стил : Секојдневен Тип На Шема : Шу

Женски спортски градници, меко дишење, основни, удобност .идеален за вежбање, секојдневно носење, канцел

Класичен ребреста беспрекорна bralette направена во супер мек најлон спандекс со четиринасочна лента...

3пцменките Везеа Сјајна Удобна Долна Облека За Градник Што Дише Без Римсноте : 1 Ве молиме погледнете ја �

Женска Секси и удобна Тенка Чаша Со Големи Димензии без Челичен Прстен Поддржуваат Четири Гради Женски

Женски секојдневни градници, меко дишење, основни, удобност .идеален за вежбање, секојдневно носење, кан

Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : , Спорт Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојдневен �

Scroll