Ново
Замена на волмек Влошки ЗА Уши СТП Кожни Перничиња За Уши Замена ЗА УРЕДУВАЧ АТ Слушалки Ушни Влошки Бело

Замена на волмек Влошки ЗА Уши СТП Кожни Перничиња За Уши Замена ЗА УРЕДУВАЧ АТ Слушалки Ушни Влошки Бело

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 127.84

Овој вид ушни влошки се замена за УРЕДУВАЧОТ H800, YH100, ATH-WS70;ATH-WS99;ATH-WS77 ;MDR-V55. Карактеристики : . Дизајнот во стилот на крофна овозможува максимален звук на увото од звучникот. Функција : заменете ги изгубените или истрошените перничиња за уши со нов пар. Лесен за инсталација, подобар квалитет. Дизајниран да ја подобри верноста на вашето аудио со амортизирање на вибрациите помеѓу увото и слушалките, обезбедувајќи поживописни звуци. Овие Ушни Перничиња доаѓаат со Стп Кожа за дополнителна удобност и надградена мемориска пена за подобрување на блокирањето на бучавата. Спецификација : . Тип на ставка : ушни влошки. Материјал : Стп Кожа и Мека Пена. Боја : Црна, Бела (Опционално). Количина : пар. Големина на предметот : 8*8*2 цм / 3.15*3.15*0.79 во (L * W * H). Големина на пакетот : 9*9*5 цм / 3.54*3.54*1.97 во (L * W * H). Тежина на пакетот : 25гр /0,88 мл. ЗАБЕЛЕШКА : . Пред да изберете големина, ве молиме зголемете ја големината на инсталацијата од 2-3мм (на пример, ако големината на слушалките е 60-62мм, изберете 65мм слушалки). Пакување листа : . 2 * Капак За Слушалки. Дизајнот во стилот на крофна овозможува максимален звук на увото од звучникот. Функција : заменете ги изгубените или истрошените перничиња за уши со нов пар. Лесен за инсталација, подобар квалитет. Дизајниран да ја подобри верноста на вашето аудио со амортизирање на вибрациите помеѓу увото и слушалките, обезбедувајќи поживописни звуци. Овие Ушни Перничиња доаѓаат со Стп Кожа за дополнителна удобност и надградена мемориска пена за подобрување на блокирањето на бучавата.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Божиќ Семејство Појавување Комбинезон Пижами Едно Парче Мајка Тато Деца Бебе Елен Дуксер Ромпер Комбин

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1 Течната с

Прецизен Алгоритам Држач За Јака На Вратот, Уред За Влечење На Вратот Со Пропустливост На Воздухот, Врат

Со 1 емитер : 245гр / 8,6 унца Единицата Е XP4 водоотпорна, има долго време на сервисирање, нема потреба да се �

Панталони;Женски Панталони На Продажба;Женски Панталони Преку Ноќ;Женски Панталони Отворено Дно;Женск�

Не гледам фустани комбинезони за жени / летни комбинезони за жени / комбинезони за жени лето / жени еднод�

Машки дрес : сите изработени од 100% Зашиени / Везови Со Име сите броеви нови ткаенини Ретро Големина На Па�

28" Половината : 76106см / 29 Големина : С Големина.Карактеристики : оВрат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Овие Тешки валани Гумени Повеќенаменски Душеци се направени од рециклирана гума со дебелина од 1 / 4 инчи

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал...

Женски Секси Едноделен Мрежест Суспендер Чорапи За Цело Тело Мрежести Чорапи Еротска Шуплива Долна Обл

Преносни Вибрирачки Вибратори За Жени, Стимулација На Клиторисот Стимулација На Клиторисот Клиторис С�

40 парчиња Осцилирачка Алатка Сечила Спецификација : Материјал : Метален број : 40 парчиња карактеристики

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

БАРКОД : 0098707471827r НАСЛОВ : Не Спие Наоколу [Макси Сингл] Од Атомската Корпа За Отпадоци На Нед (ЦД, Октомври

Панталоните на оваа дама се вклопуваат лабаво и одговараат на вашата теретана или секојдневна облека...

Scroll