Ново
Жени Мода Градиент Печати Краток Ракав Шпагети Макси Фустан, Бела, ХХХЛ

Жени Мода Градиент Печати Краток Ракав Шпагети Макси Фустан, Бела, ХХХЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 255.84

Женски Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Шпагети Макси Фустан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : памучно долго здолниште; долги здолништа; долго црно здолниште; долго тексас здолниште; долги тексас здолништа за жени;. Ние веруваме дека има повеќе од една страна на секоја жена. Таа може да биде симпатична, елегантна, смела и одлучувачка во исто време.Облечете го за свадби, галаси, забави, градини, танци, деверуши, враќање дома, коктел забави, овој фустан може да ви биде одличен придружник на повеќето места. Тоа е исто така одличен подарок за вашите најблиски, мајки, ќерки, соработници За Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници. Ви препорачуваме да користите миење раце со топла вода или миење машини за ладна вода, обидете се да не ја користите машината за перење за да се исуши, може да виси на балконот за да се исуши, обидете се да избегнете изложување на сонце, во голема мера може да ви помогне да го намалите абењето и да го зголемите работниот век на облеката.

Главните својства

Избор на купувачот

13" Должина : 92см / 36.85" должина : 94cm / 37 В Макси Фустан За Вратот За Жени Долг Фустан Секојдневен За Жени Женс

❤оказии : Совршена целата сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искус�

Големина : М Биста : 86см / 33,86" Должина : 82см / 32,28" Големина : Л Биста : 89см / 35,04" Должина : 83см / 32,68" Големина : XL

Материјал : Polyester5.Great Elasticity Fit : Fit ture to Sizethickness : Standard Style : Casual Culle : VNeckclothing должина : средно теле...

Женска Мода Еднобојна Машна Со Лак Со Врат Без Ракави Секси Тенок Фустан ве Молиме проверете Ја Табелат�

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

45 " Должина : 96см / 37.80" Ракав : 23см / 9.Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.Стил на крп�

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm / 37.40" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 17cm / 6.69" Должина : 92cm / 36.22" Г�

Youе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажба Производство надвор од концептот од моделот што го

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизм

Содржина на пакет 1x фустан Големина на пакетот : (Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење..

П2 : каков материјал од овие женски фустани?А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателс�

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода VВратот Без Ракави Цветни АЛинија Фустани Долги �

Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Замавнете Го Сарафанот Без Ракави Секојдне

Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Об

Женски Летен Секојдневен Фустан Ладни Раменици Возбудливи Ракави Фустани Со Џеб ве Молиме проверете Ја

Спецификации : Бои : Сина Боја : 12 Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерска Пригода : Разн�

24 '' Ваист : 84115cm / 33.43 '' Должина : 106cm / 41.31 '' Должина : 110cm / 43.Нашата страст е да им помогнеме на луѓето да напр�

4 јули породилен фустан долг фустан за жени фустани за лулашки за жени фустан за ноќта на вештерките за ж

Quzying е вашиот внатрешен извор за инспирација во стилот што мора да ја имате од глобалните инфлуенсери...

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

западни врвови бели врвови за туники за жени излегување блузи за жени секси предни врвови за жени црни в

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја...

Женски Долг Ракав Лабава Држач Јака Чипка Фенер Ракав Симпатична Мал Фустан Функција : 1...

Scroll