Ново
Женски Атара Везени Џемпер Фустан

Женски Атара Везени Џемпер Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 491.04

Белата Марка Женска Атара Везениот Џемпер Фустан ќе го олесни зимскиот стил. Одликувајќи се со извезени потсмеваат v-деколте и преголеми смок фустан сече. Овој романтичен принт и мека мешавина на текстури ќе ве стоплат и стилски. Белата Марка Женска Атара Везениот Џемпер Фустан изгледа одлично стилизиран со хулахопки и чизми! Белата Марка Женски Атара Везени Џемпер Фустан . 97% Полиестер/3%Спандекс . Извезени . Зимски Фустан . Долги Ракави . Деколте На Кралицата Ана. машина за перење ладно.

Главните својства

Избор на купувачот

It изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!Стилскиот и моден дизајн ве прават попривле

Разгорено Здолниште погодно за Вртливи Девојки.0" Должина : 67см / 26.Погоден За Многу Прилики : Дневно, Учил

43" макси фустан со џебови женски голф фустан венчаници за невеста долги сарафани за жени елегантни фуст�

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Ов�

Спецификација Име на предметот : женски фустан Боја : бела, кремаста бела, розова, сина Материјал : полиес

Супер Удобно За Секое Место.Без Разлика Дали Го Носите На Свадба, Празнична Забава Или На Жежок Состанок

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Еднобоен Школка Длабок V Вратот Долг Ракав Секси До�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Пролет, Лето, Есенски Фустани За Жени; Дами Солидна Боја Разгореа Долг Ракав Увратот Тенок Фит Плетење Д�

Екусн Плажа Сонце Фустан За Жени Секојдневен V Врат Лабава Долга Облека Вратоврска Боја Течен Плисиран �

39" Должина На Палтото : 131cm / 51 Убаво За Секојдневен Стил, Секојдневен Изглед, Дом,Шопинг, Висат.52 "Должина �

Белешка : Нашата вистинска големина е различна од табелата со големина, погледнете во табелата со голем�

Scroll