Ново
Женски фустани Елегантен бохо цврст лабав а-линија со долг ракав макси летен фустан

Женски фустани Елегантен бохо цврст лабав а-линија со долг ракав макси летен фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 383.84

Junbyone има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентот, да им обезбеди на клиентите најквалитетни производи и задоволителна услуга. 1 компјутерски женски фустан+ 1pc кардиганнота : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3 см да се разликуваат заради рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch) Size Usukeubustwaistsleevedress Должина Кардиган должина483496cm/37.80''81cm/31.89''35cm/13.78''97cm/38.19'107cm/42.13'''m61036100cm/39.37''37'37'37'37'37'37''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97''97 ' М/14.17''98см/38,58 ''108cm/42.52''L81238106cm/41.73''91cm/35.83''38cm/14.96''100cm/39.37''110cm/43.31''XL101440112cm/44.09''97cm/38.19''40cm/15.75''102cm/40.16 '' 112cm/44.09''xxl121642118cm/46.46''1103cm/40.55''42cm/16.54'104 CM/40.94''114cm/44.88'''xxxl14184444124 CM/48.82'1099cm/42.91'109cm/42.91'109cm/42.91'109cm/42.91'109cm/42.91'109cm/42.91'1109cm/42.91'109cm 2''106cm/41,73 ''116cm/45.67''XXXXL162046130cm/51.18''115cm/45.28''46cm/18.11''108cm/42.52''118cm/46.46''XXXXXL182248136cm/53.54''121cm/47.64''48cm/18.90''110cm/43.31 '' '120cm/47.24''Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 BUST : 96 CM/37.80''Waist : 81cm/31.89'''Sleeve : 35cm/13.78''''Dress должина : 97cm/38.19'''cardigan материјал : изработено од високо квалитетен материјал. Меко и удобно за носење. Не прави штета на вашата кожа . Карактеристики : краток ракав, со копче, плус големина, лабава вклопување, о-врат, цврста боја, над коленото, одлично за да одговара на нозе/пантолони/капри/фармерки како што сакате . прилики : Погодно За работа, училиште, датира со пријатели, секојдневно носење, секојдневно носење, одете на шопинг, гледање филмови и така натаму . Големина Белешка : S-5 XL Големината е големина во Азија. Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да ја купите облеката што одговара на вашата големина . Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме сесрдно.

Главните својства

Избор на купувачот

11" Големина : xl сад : 12 велика британија : 14 Биста : 115СМ / 45.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 100см

Материјал100% Памук (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Боемски

Udaxb женски фустани модно печатено тркалезно деколте макси датум макси фустани 2xl Ве молиме, не само што г

Моден дизајн!Материјал : 80% Полиестер,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Перење Без Ракави :

плажа жени сатенски шпагети ремен мини фустани летни секојдневни летни вафли фустан за одмор фустан за

плус големина матурски фустани фустани чевли облека онлајн плажа венчаница машки фустан чорапи џемпер

Спецификации : Материјал : Полиестер + Памук Боја : Бела / Црна / Кајсија Големина : С, М, Л, ХЛ Пол : Жени...

76" Големина : Л : Големи сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 108см / 42 Овој секојдневен летен фустан е сов

Макси Фустани За Жени 2023 Лежерна Плус Големина Карирана Шема Плетени Фустани Со Долги Ракавиматеријал :

Содржина на пакувања : 1 x Onенски фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1 Овие фустани се изработе

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил Женски Макси Фустан, Пролет Fall Ф�

67"Length : 104cm / 40.94" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 96см / 37,80" Половината : 84см / 33,07 "Колк : 100см / 39,37" Раст

Информации за производи за производи : женски материјал : 95% полиестер, 5% Spandexcolors : црвена, сина, темно син�

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот До 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Плус Големинапроизвод Карактеристики : Глав�

36"големина : 2хл сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 120см / 47.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ

Фустани За Рак На дојка За Жени Мода Розова Лента Печатење Туника V Вратот Без Ракави Макси Фустан На Кли

☀●Клучни зборови на производот + Нето Предиво Вез Фустан Без Ракави Принцеза Фустан Памук Лен Возбуда �

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски�

Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно м�

Женски Секојдневен Долг Фустан Со Цветен Принт Со Пруги Макси Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : М

Модерен Женски Пролет / Лето Печатени Повик V Вратот Без Ракави Долго Здолниште Карактеристики :...

1xwomens Dressindly забелешка детали големина се разликуваат меѓу различни бои.94" Должина : 136см / 53.Сезона : Цела С

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall,

Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен : ХГолема Биста : 128см / 50,39" Должина : 133см / 52,36 "

Scroll