Ново
Женски Камизола, Врвови Без Ракави Квадратен Врат Цврст Цвет Тенок Летен Елек За Партиски Клуб

Женски Камизола, Врвови Без Ракави Квадратен Врат Цврст Цвет Тенок Летен Елек За Партиски Клуб

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 431.84

Женски Камизола, Врвови Без Ракави Квадратен Врат Цврст/Цвет Печатење Тенок Фит Летен Елек за Партиски Клуб. Никогаш нема да морате да избирате помеѓу удобноста и стилот кога ја носите оваа камизола - победник во двете категории. . Големина Шема. Големина (см). St Length : t44. 5tt Bust : t86tпресврт : t72. Mt Length : t45. 5tt Bust : t90ttwast : t76. Lt Length : t46, 5tt Bust : t94tпресврт : t78. Големина(инч). St Length : t17, 52 t Bust : t33, 86 пресврт : t28, 35 . Мдолжина : т17, 91 тбуст : т35, 43 пресврт : т29, 92 . Lt Length : t18. 31 t Bust : t37. 01 пресврт : t30. 71 . Спецификација. Име на предметот : камизола. Боја : бела, сина. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Шема : цврст/цвет. Содржина На Пакетот. 1pc x камизола. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобно Искуство При Носење : овој врв од камизола за жени е изработен од врвен полиестерски материјал, мек на допир, удобен за носење. Дизајн : женската камизола има широки ремени за рамо, квадратен врат, без грб со затворање на патент, дизајн на врзување на јаката, еднобојна/цветна печатена шема ви помага да станете помодерни. Лесно Се Совпаѓа : нашите летни врвови за жени имаат едноставен дизајн, совршен за спарување со шорцеви, фармерки, здолништа или секојдневни панталони итн. Прилики : оваа камизола за жени е погодна за многу прилики, како што се клуб, забава, одмор, бар, рејв, состанок итн. Пакет : 1 парче камизола. Тенок фит, совршен за покажување на обликот на вашето тело. Нашата камизола е совршен додаток на вашата гардероба.

Главните својства

Избор на купувачот

Аоохасли Женски Врвови Мода Цврста Тенка Маица Копче Кошула Жени В Вратот Лабава Блузакарактеристики :

Жени Дами Плус Големина Обичен Долг Ракав Печатење V Вратот Пуловер Блузи Кошула Features : 1.It изработен е о�

Маица Врвот Кошула и фустан Палто Џемпери.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,52инч Се Р

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материјали,

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Должина : 73см / 28,74" Ракав : 62,8 см / 24,72" Рамо : 46см / 18,11" Големина : М Биста : 112см / 4

Тип на вклопување : Лабава Шема Нив : Фестивал Одговара на големината, земете ги вашите нормални големин�

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактерис

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека, училиште, запознавање, плаж�

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издани

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

маица фустан за жени кошули со копчиња со кратки ракави за мажи смешни маици за мажи дуксери за вратот н�

Scroll