Ново
Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот Виолетова XL

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот Виолетова XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот на вратот1.Материјал : Направено од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработено од мека ткаенина, полиестер, лесна и удобна, гардероба лесна за облекување или полетување, удобно, удобно, удобно, удобно да се носи цел ден.2. Повод : Овој врв е совршен за секојдневно, прошетка, забава, работа, секојдневно носење. "Што треба да носам денес " Дилема. Толку е случајно, можеби некои дополнителни корици! Ова е достапно во најразлични бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за подароци за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојде на консултација5. Различни набудувачи ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме, немојте да ги разгледувате информациите : Пол : Femaleенка : Обичен, Материјал : 95% полиестер, 5% Spandexpattern Тип : Печатење Стил : Обичен, секс -должина : Редовна услуга : Соодветна Sizethickness : Method Method Method : Mather Method : Mather Metho Студената вода, виси или Dryyou ќе добие : 1 x Topsенски Top Size Bust Shouldersleevel должина110cm/43.31''60cm/23.62''45cm/17.72''68cm/26.77'''m116cm/45.67'''61cm/24.02'''''4'11. ''L122cm/48.03''62cm/24.41''47cm/18.50''70cm/27.56''XL128cm/50.39''63cm/24.80''48cm/18.90''71cm/27.95''XXL136cm/53.54''65cm/25.59 '' 49cm/19.29'''72cm/28.35''xxxl144cm/56.69''67cm/26.38''50cm/19.69''73cm/28.74''xxxxl152cm/59.84''69cm/27.17. '' Xxxxxl160cm/62.99''71cm/27.95''52cm/20.47''75cm/29,53 '' '’’ ела, плетена, цврста, цврста, без ракави, врвен. Lumseенски летни врвови : Полиестер, материјал за спандекс , дизајн без ракави со ракави. Женски блузи.

Главните својства

Избор на купувачот

миење машина што се мие со ладна вода препорачана, не бели, не се железни, висат или линија за да се исуша

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1...

93" Ракав : 19cm / 7 Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнува

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Големина : М Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 160см / 62 Се Што Сакаме Е Да Ви донес�

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

П : дали е квалитетот на облеката како што е опишано? Прокожа, еластична издржлива, ја олеснува целоснат�

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Надградете ја вашата гардероба со нашата стилска колекција на женски кошули и врвови Со фокус на дизајн

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Кардиган Капут Тип На Шема : Печатење Н�

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека Наместен

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

ИРОИНИД Се Занимава Со Женски Кошули Со Долг Ракав VВрат Удобна Еднобојна Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза V

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Лабава Лежерна Шарена Карирана Кошула со Средна Должина копче Надо�

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.03 "Ракав : 63cm / 24.Карактеристики : Секојдневен Долг �

Киплики имаат пуловер дуксери за жени слатки / качулки без качулка / дуксери со патент за жени исечени / д

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Небесно Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Езеро С

Овој врвен декор на копчето му дава на канцелариското шик сосема ново значење : овој горниот декор на ко�

Должина На Ракавот : Краток Ракав.24 должина69СМ / 27 Женски врвови.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони,

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

Scroll