Ново
Женски Врвови V-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Обичните Жени Маици Ракав Мода Бела м

Женски Врвови V-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Обичните Жени Маици Ракав Мода Бела м

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 110см/43.31" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 47см/18.50" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 10 БИСТА : 115см/45.28" Рамо : 66см/25.98" Ракав : 48см/18.90" Должина : 68см/26.77" Големина : Л ус : 12 биста : 120см/47.24" рамо : 67см/26.38" Ракав : 49см/19.29" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : хл сад : 14 биста : 125см/49.21" рамо : 68см/26.77" ракав : 50см/19.69" Должина : 70см/27.56" големина : ххл сад : 16 биста : 130см/51.18" рамо : 69см/27.17" ракав : 51см/20.08" должина : 71см/27.95" големина : хххл сад : 18 биста : 135см/53.15" Рамо : 70см/27.56" ракав : 52см/20.47" должина : 72см/28.35" летни врвови За Жени. Полиестерски Материјал,3/4 Ракав V-Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Кратко...

Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење Дизајн : Разл

"ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Тр�

Белата Марка Женска Плисирана Блуза Со Лисја Од 3 / 4 Ракави е совршено парче инспирирано од падот за секо

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

Женски Врвови Мода Жени Краток Ракав Градиент Боја Кошула Лето Печатење Чипка Шупливи Завој Блуза Пови�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдн�

Женска Печатена Лежерна Кошула Со Копчиња со Кратки ракави оваа Модна Кратка ракава ткаенината за кошу�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

Удобно е за носење Висококвалитетни материјали : ние користиме висококвалитетни материјали за да ги пр�

Опис : кошулата со Долги ракави има уникатен дизајн со цветен принт, Боемски секојдневен стил, прави да и

Женски Повик VВратот Лабава Печатени Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со К�

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Материјал100% Полиестер Натпревар оваа блуза со врвови на вратот е доволно лесна и доволно убава за носе�

Scroll