Ново
18 Длабоко 48 Широк 92 Високо Ниво Мобилни Длабоко Кошница Единица

18 Длабоко 48 Широк 92 Високо Ниво Мобилни Длабоко Кошница Единица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4341.44

Индустриски одделение хром кошница полица се произведени од индустриски одделение јаглероден челик. Жица мрежа мерка 5/8" х 5/8" тешки мобилни кошница жица полици за безбедно складирање на чудни облик работи кои обично ќе се тркалаат или се премногу гломазна за традиционалните жица полици. Популарен за спортска опрема и гломазни предмети. Капка предните и наклонети страни обезбедуваат лесен пристап додека обезбедуваат голем простор за складирани предмети. Конструкцијата со отворена жица овозможува брзи визуелни проверки. Тркалата го олеснуваат чистењето и транспортот.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Вклучени се и сите упатства за хардвер и инсталација Настани со скриена метална заград

Комплетот за складирање на ниша кубо 3 коцки и 1 канта за платно е прекрасен модуларен сет кој обезбедув�

Елегантни линии и мазни агли се прават дома со оваа четиристепена полица за складирање Полиците со црно

Нашиот професионален тим за услуги на клиентите ќе ви обезбеди решенија во рок од 24 часа Спецификации...

Полката за оригами на Mac кај дома нуди удобно решение за многу од вашите потреби за складирање Можете да

За вашите деца, нивните соби се имагинативна авантура секој пат кога си играат со своите играчки Но, пон�

Карактеристики цврстата рамна површина овозможува складирање од мали до големи предмети, а периметаро�

Вовед : цврста јаглеродна челична конструкција, светло сребрено лакирање, оваа решетка за складирање им

Комплетите за додатоци од нерѓосувачки Челик се користат за континуирано работење на полици во права л�

Прилагодливите единици за полици за жици нудат стилско решение за складирање без прашина Жицата е обло�

Декмод 48" х 59 " Браун Метал 4Ниво Полици Единица, 1Парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом Стилски и

Искористете го просторот во вашиот дом или стан и максимизирајте го вашето складирање Со Дрвената Пове�

Нишата Комплет За Складирање Кубо3 Коцки И 1 Корпа За Платно е прекрасен модуларен комплет кој обезбедув

Оваа практична мала единица за полици е одличен дизајн за прикажување книги, фотографии во рамка, мали с

ДИЗАЈН СО ЧИСТА ПОСТАВАДизајниран со чисти прави линии за мек современ изглед МОДЕРЕН И СТИЛСКИнаправе

РЕШЕТКАТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ШИРОК РАСПОН БЕЗ ЗАВРТКИ СО ДРВЕНА ОБЛОГА ОБЕЗБЕДУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН ПРОСТОР З

Дали не ве вознемирува нередбата на вашето место? Не се грижи Овој сет со повеќе слојни полици за склади�

Тип 304 Галванизиран челик произведен за најагресивни апликации и средини Доаѓа со (5) тешки Засилени Гал�

Некселат Жица Полици Стартер Единица, Сребрена Епоксидна, 72 "W X 18" D X 63 "H, Многу 1 Димензии : 72" W X 18 "D X 63" H...

Чувајте и транспортирајте безбедно и ефикасно Ролни на 3" х 1 / 4" полиуретански вртливи тркалца ( 2 w / сопи�

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународни �

Од кујна до канцеларија, гаража до алишта и повеќе, овие прилагодливи единици за полици се дизајнирани д

Елегантниот стил и леснотијата на користење се спојуваат во оваа отворена полица со ИРИСОТ САД, Отворен

Полиците со отворена жица дозволуваат пенетрација на прскалки, воздух и светлина и ја минимизираат аку�

Scroll