Ново
Јадење, Пакување, Сунѓер, Ткаенина, Челик, Буково Дрво, Виолетова

Јадење, Пакување, Сунѓер, Ткаенина, Челик, Буково Дрво, Виолетова

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3999.84

Овој модерен современ стол има ретро привлечност со обликуван грб и седиште. Овој шарен виолетов стол ќе го осветли вашиот дом или канцелариски декор. Овој стол има материјал од вештачко крзно"кул за допир" со атрактивна основа Од Буково Дрво. Дрвените Нозе имаат метална потпора за дополнителна поддршка, како и пластични лизгалки за заштита на подот за да помогнат во поместувањето на столот од соба во соба. Дизајниран за употреба и во станбени и во комерцијални услови за дополнителна разноврсност. Ако зборовите "традиционални" и "конвенционални" не се во вашиот вокабулар, тогаш овој стол со ретро изглед е за вас. Овој стол може да се најде дома во вашата дневна соба, спална соба или ако сакате да ги оживеете работите, можете дури и да го однесете во канцеларија. Виолетова, бушава тапацирана, обликувана назад и седиште со пена отпорна на оган КАЛ 117. Дрвени нозе со метална заграда држат до 264 килограми. капацитет на тежина. Акцентен стол во современ стил дизајниран за комерцијална употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ > > > Вкупна Големина : 18,5"W x 21"D x 34" H Големина На Седиштето : 18,5 "W x 15,5" D x 18 "H Големина На Грбот : 11" W x 16,5 " H.

Главните својства

Избор на купувачот

Compatible 6 Pack Purple POS Ribbon Cartridges for ERC09 B Epson M160 M180 M190 M161 M163 M164 M181 M182 M183 M191 M192 M150 M185 M195 ERC09 HX20 HX40 P40 Casio DT6000 FE700.This Speedy com

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките тенок Фонд фармерки се пар што треба да го носат кога сакате класичен

Без разлика дали сте се упатиле во елементите или се обидувате да останете топло во студениот ден, оваа �

Играјте го кул со овој современ килим Омбре лента Ефектот на акварел дава удобна вибрација на кој било с

Одвојте еден момент и размислете го тоа Ова спортскоцентричен патика со мултиматеријал горе со рефлекс

САД Поло Асн Chartенски краток ракав за пижама фустан Ткаенината е толку мека и удобна Дизајниран со ракав

Ким Конвеј „Шумски суштества I“ платно уметност Остварливата извонредност што ја дозволува печатењет�

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Рарт од etенет Нелсон Наклучува сертификат за автентичност.П�

Повеќето душеци во индустријата се изработени од рециклиран материјал Можеби мислите дека рециклирање

Филтерот за воздух на кабината на вашето возило фаќа прашина, полен и други остатоци во воздухот, спречу

Од колекцијата Comme Petal Collection Chunky Sculpted приврзок обезбеден со кафеава боја на тонтонобложена метаталивер,

Rizzy Home Caterine Collections CE9488 2 'x 3' Површини килими рачно затегнати 100% волна килими Мешавина од исечен и јамка на

Scroll