Ново
Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Заштита Од Сонце Шапка, Темно Сини Кит, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Заштита Од Сонце Шапка, Темно Сини Кит, 6 Месеци

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Хадсон капа за заштита Од сонце За Бебиња ги штити главата, вратот и очите на вашето бебе и мало дете додека играте на сонце и уживате на отворено. Ременот за вратоврска држете ја шапката безбедна на главата на вашето малечко со прилагодливото вклучување што овозможува прилагодливо вклопување ! Нашата фитилна постава дише за удобност и материјалот UPF 50+ брзо се суши ако се навлажни за да ја поддржи активната игра на бебето. Родителите сакаат колку е лесно да се спакуваат за активности во движење и широк спектар на дизајни. Хадсон Бебе Новороденче И Дете Момче Заштита Од Сонце Шапка, Темно Сина Кит е одлично бебе и дете најважен сет за вашето малечко. УПФ 50+ шапка за одлична заштита од сонце. Заштита од сонце покриеност за главата, вратот и очите на бебето. Мека, удобна и нежна ткаенина. Оптимално за сите активности на отворено. Достапна, висококвалитетна капа за сонце.

Главните својства

Избор на купувачот

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Симпатична Голема Нога Мојата Прабаба Ме Сака Ползавец Со Долги Ракави, совршен роденденски подарок за

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Scroll