Ново
Микро Пејзаж Смола Куќа Украсен Дел Мини Смола Куќа Декорација Растителни Садови Бонсаи Занает Декор

Микро Пејзаж Смола Куќа Украсен Дел Мини Смола Куќа Декорација Растителни Садови Бонсаи Занает Декор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Опис : бидете изработени од висококвалитетна смола која е издржлива и безбедна за украсување на вашите растенија и вашата куќа.Овој мини градинарски реквизити е многу погоден за мало декоративно градинарство.Изработката на микро пејзаж смола куќа е исклучителна, и издржлива боја, не е лесно да се fade.It е многу погоден за оние луѓе кои сакаат микро пејзаж декорација.Најважно е дека малата големина не зазема простор.Спецификации : Боја : како што е прикажано како сликиматеријал : смола : 3,8*3,5 см( Стил 1), 4,4*3,6 см( Стил 2), 4,3*3,4 см( Стил 3), 4,0*3,3 см( Стил 4), 3,0*3,8 см( Стил 5), 4,2*3,3 см( Стил 6), 3,9*3,3 См( Стил 7)Забелешка : може да има Малку нарушувања на бојата поради различни компјутерски резолуции.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Пакет вклучени : 1* микро пејзаж смола куќа микро пејзажот украсен е изработен од смола материјал, кој е многу безбеден, нетоксичен и без мирис и издржлив. Погоден за секоја минијатурна градина,добар избор за украсување на вашиот дом,саксија, вазна и така натаму. Овој вид на смола куќа украсни со реална форма која е од суштинско значење во микро ПЕЈЗАЖ САМОСТОЈНО уредување. Можете да ја искористите вашата имагинација, ставете ги овие прекрасни мини куќи каде и да сакате да ги декорирате. Тие ќе бидат најдобриот избор за украсување на вашата градина или најдобриот партнер за детска соба.

Главните својства

Избор на купувачот

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој Розов Модерен и Современ кружен �

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја...

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

Scroll