Ново
Apepal Women'sенски плус големина лабава кошули со долг ракав екипаж за Ноќта на вештерките опуштена тунична врвна жолта 2xl

Apepal Women'sенски плус големина лабава кошули со долг ракав екипаж за Ноќта на вештерките опуштена тунична врвна жолта 2xl

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, мачки лилјак дух од тиква од тиква, лабава дуксер без качулка, преголема. . Ноќта на вештерките врвови блуза. . . Сезона : Пролет/зима. . Пол : Womenените, девојчето, дама. . Повод : Обичен, Далиј, фестивал, одмор. . Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. . Тип на шема : Печатено. Стил : опуштена, мода. Должина : средна должина. Должина на ракавот : Долг ракав. . Neckstyle : екипаж. . Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. . Што добивате : 1 п.п. жени блуза. . Табелата со големина е како што следува : Големина : S Bust : 102cm/40.16 '' Sneave : 67cm/26.38 '' Должина : 85cm/33,46 ''. Големина : М биста : 108cm/42.52 '' ракав : 68cm/26.77 '' Должина : 86cm/33,86 ''. Големина : L Bust : 114cm/44,88 '' ракав : 69cm/27.17 '' Должина : 87cm/34,25 ''. Големина : XL биста : 120см/47,24 '' ракав : 70см/27,56 '' Должина : 88cm/34,65 ''. Големина : xxl биста : 126cm/49.61 '' ракав : 71cm/27.95 '' Должина : 89cm/35.04 ''. Големина : xxxl Биста : 132cm/51.97 '' Sleeve : 71cm/27.95 '' должина : 90cm/35.43 '' 【Карактеристики】 женски носии на Ноќта на вештерките, се изработени женски костуми за Ноќта на вештерките, блузи за жени на BAT Spider. -квалитетна ткаенини пријателски за кожата со одредена еластичност . 【прилики】 погодни за лето, дневно, одмор, обичен, на отворено, празник, забава, итн. 【Големина】 Тоа е тенок вклопување , Ви препорачуваме да нарачате поголема големина , ако Сакате опуштена големина . 【Упатства за перење】 Нашата ткаенина не е лесна за деформација и може да се измие со рака/машината за перење/суво чисто.

Главните својства

Избор на купувачот

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Женска Лабава Кратка Предна Долга Задна Тенка Кошула Со Долги Ракави VВратот / Кошула Карактеристики :..

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдневен Кардиган Капут Тип На Шема : Печатење Н�

Leylayray Womens Секојдневен Боја Појавување Twill Круг Вратот Краток Ракав Врвови Мултибоја S / M / L / XL / XXL Ве моли�

2 XLt Length : t29,53 t Bust : t48, 03 Tsleve Должина : t20, 47 t Shoulder : t21, 26 Mt Length : t28 Ве молиме внимателно проверете ја табелата �

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа Затво�

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја п

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека...

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1...

Scroll