Ново
Slueенски сино-случајни везени ракави од фагун, етнички стил, етнички стил Топ-22

Slueенски сино-случајни везени ракави од фагун, етнички стил, етнички стил Топ-22

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Оваа туника од Фагун, во која има само -вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека. Наместена од памучна ткаенина, оваа туника ќе ве одржува лесно во текот на целиот ден. Дополнете го со панталони и потпетици.Line суво во сенка. Не белило. Не ги избришете везените написи не тријте витраж и не впивајте во вода долго време. Продажба за - 1 врв. Врвна должина : 30 инчи должина на ракавот : 20 инчи. Рачно или машинско миење во ладна или топла вода со целата цел за детергент, суво во сенка, не бели. Не ги искористувајте извезените статии не фаќајте обоен вез и не се впиваат во вода долго време. Пред да нарачате, проверете го мерењето за да бидете сигурни дека предметот ви одговара. Изберете ја точната големина од Drop Down. За детални мерења, погледнете на нашата табела со големина. Секој додаток што го носи моделот не е вклучен. За повеќе детали, прочитајте го описот подолу.

Главните својства

Избор на купувачот

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

опремени ребрести маици за жени.50"Size : LBust : 104cm / 40 Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски �

11" должина : 72см / 28 Може Да Одговара Со Видови На Дно Како Шорцеви, Фармерки, Лабави Панталони И Здолништа

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

98" должина : 72см / 28.Големина : S Биста : 85cm / 33.46"Shoulder : 39cm / 15.20" должина : 70см / 27.75" Ракав : 62cm / 24.02"Length : 67cm / 26.46" Р�

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа...

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Должина : 75cm / 29.53" Големина : L Бист�

Секси Блиското Боди со Ракавици Ве Прави Шармантни и Привлечни Во Текот на Ноќта Големина(см)ttttttt T T T...

Сезона : автоматски Пол : Жени Стил : Клуб, Улица Должина : Редовно Одговара : Одговара на големината Дебел

Женски Врвови Жени Со Кратки Ракави Лабава Лежерна Шарена Карирана Кошула со Средна Должина копче Надо�

Scroll