Ново
Авамо Жени Лабава Вклопуваат Против Вратот Маица Фустани Краток Ракав Бохо Туника Сарафан Дами Цветни Печатени Празник Мини Фустан

Авамо Жени Лабава Вклопуваат Против Вратот Маица Фустани Краток Ракав Бохо Туника Сарафан Дами Цветни Печатени Празник Мини

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу. Дизајн-Летен печатен сарафан, секојдневен фустан на плажа со кратки ракави, боемски фустани со туника. Карактеристики : V вратот, краток ракав, надвор рамо,повик плажа фустан. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Фустан Со Туника, Секојдневен Лабав Фустан Со Маица, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан.

Главните својства

Избор на купувачот

Погоден за сите Сезони : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Големина.22" Големина...

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски.16" Должина : 78см / 30.71" Големина : ХХЛ САД : 12 Биста : 106см / 41.92" Големина : Л С

52 "Половината : 92см / 36 Големина и Големина : Големина И Големина.50 " Рамо : 37см / 14.28" Должина : 137см / 53.Содржи�

Овој одблесокот боемски фустани за жени совршено одговара за секојдневно, датира, шопинг, канцеларија, �

Секси секси летен плетен ракав со ракав, деколте за печатење мини фустан, ве молиме проверете ја табелат

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Ленти Печатени Фустан, Лабава Фит Мини Фустан Кошул�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Мини Повик Печатени..

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37 "Ракав : 42см / 16.54 " Должина : 113см / 44.49" ...

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 92см / 36.22 "Ракав : 74см / 29.13 " �

Обичен V врат за печатење на цветниот одмор Бохо, облекувања на плажа : фустани за жени и покажете го женс

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет...

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Женска Летна Мода Секси Џеб Шарени Печатење Торба Колк Без Ракави Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Жените Повик Градиент VВратот Без Ракави Плус Големина Лето Шпагети Ремен Фустан Ве молиме проверете Ја

Фустанот на плажа никогаш нема да стане старомоден бидејќи е класичен и модерен.31" Должина : 89cm / 35.Мека т�

Fit и Flare Sundress Women Holiday Beartion Casual летен фустан многу ласкаво вклопување точно до големината...

Сончев ден повикува на прекрасен фустан . и еве го! Ниту еден фустан од Ками фустан од границите не е лесе

Scroll