Ново
Уникатни поговори за женски ракав Sweatheart јака затегнат молив мини фустан

Уникатни поговори за женски ракав Sweatheart јака затегнат молив мини фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Овој фустан има мала еластичност да ви одговара добро и е удобно. Повод : Коктел, свадба, собирање викенд, датира, Денот на вineубените, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8.9 ", Градите : 31 7/8 инчи, половината : 23 1/4 инчи, колк : 36 5/8 инчи, тежина : 125 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - - Girth на градите Girth girth колк ширина на рамото - - Должина Должина на ракавот 33 1/8 26 3/8 35 7/8 14 1/8 - 34 1/8 - - 16 1/8s 35 - 28 3/8 37 3/4 - - 14 5/8 - 34 5/8 16 1/2m - 37 - 30 3/8 39 3/4 - - 15 35 1/8 16 7/8 L 40 1/8 33 1/2 42 7/8 15 7/8 - 35 3/4 - - 17 3/8xl 43 1/4 - - 36 5/8 46 1/8 - - 16 5/8 - 36 1/4 17 3/4 • Мерењето на должината е од рамо до пом. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски Sweathert Coolter, затегнат молив, мини фустан, морнарица сина XL 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Есен/зима. Редовно вклопување. 3/4 ракав. Машинско миење ладно со слични бои.

Главните својства

Избор на купувачот

Грешка : #value! 【Ткаенина】 Ткаенината е многу мека, истегната и лесна, супер удобна против вашата кожа ...

Материјал : Полиестеро3 : 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 114cm / 44.Должина : Редовно.76" Голем

Жените Повик Градиент VВратот Без Ракави Плус Големина Лето Шпагети Ремен Фустан Ве молиме проверете Ја

Merqwadd ЖЕНСКИ Y2 K Швајцарски Дот Мини Фустан Жакард Летаат Ракав Квадратни Вратот Шифон Фустан Лето Набра�

Надградете ја вашата гардероба со нашите јуниори за суфицит предниот фустан без граници Овој фустан им�

Мода Женски Плус Големина Вештачка Обвивка V Вратот 3 / 4 Ракав Вклопуваат И Одблесокот Свадба Гостин Пов�

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Датум Повик Краток Ракав АЛинија Фустан Цветни Мини Краток Едно Р

96"Sleeve : 63cm / 24 Дами Мода Тркалезен Врат Долг Ракав Еднобојна Тенка Фит Дами Фустанкарактеристики : Упатст�

Рачно Миење Самоовој едноставен и сигурен случаен фустан со цветен принт е 95% Вискоза и 5% Спандекс Ткаен

Женски Моден Памучен И Ленен Екипаж Лабав Краток Ракав Цврст Мини Фустан 1.It изработен е од висококвалит

Фустани За Жени 2023 Летни Фустани Без Ракави Надвор Од Рамото Фустани Со Оглавник Облечени Секојдневни Т

Женска Летна Мода Секси Џеб Шарени Печатење Торба Колк Без Ракави Фустан Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

Минималистички стил со максимална привлечност За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободн�

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см / 39.37 "Ракав : 42см / 16.54 " Должина : 113см / 44.49" Големин�

52 "Половината : 92см / 36 Големина и Големина : Големина И Големина.50 " Рамо : 37см / 14.28" Должина : 137см / 53.Содржи�

Кога сте подготвени да се борат, нема граници за победа Кривата за прегрнување, каросеријата одговара н�

Fit и Flare Sundress Women Holiday Beartion Casual летен фустан многу ласкаво вклопување точно до големината Должината е дол�

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Половината : 68cm / 26.77" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 77cm / 30.31" Колк : 90cm / 35.43" Големина : М

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Модни Жени Обични Кратки Ракави Цврсти Д

Scroll