Ново
Бог На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Playstation 5

Бог На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Playstation 5

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1104.00

Купете Го Богот На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Колекционерско Издание или Јотнар Издание за да добиете код за Да можете да побарате Воскреснати Снежни Оклопи На Кратос и Воскреснати снежни туники (Козметички) предмети на Атреус* штом играта ќе започне на 9 ноември 2022 година!* Отклучете ги предметите во играта преку прогресија на приказната . Започнете епско и срдечно патување додека Кратос и Атреус се борат да се држат и пуштат.Наспроти позадината На Нордиските Царства растргнати од бесот На Асир, тие се обидуваа максимално да ги поништат крајните времиња. Но, и покрај нивните најдобри напори, Фимбулвинтер притиска напред.Сведок на променливата динамика на односот татко-син додека се борат за опстанок; Атреус е жеден за знаење за да му помогне да го разбере пророштвото На "Локи", бидејќи Кратос се бори да се ослободи од своето минато и да биде татко што му треба на неговиот син.Погледнете сами како судбината ќе им наметне избор : помеѓу сопствената безбедност или безбедноста на царствата. Цело време, непријателските асгардиски сили се собираат.. Бог На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Playstation 5 PLAYSTATION®5 ВО ИГРАТА КАРАКТЕРИСТИКИ : Почувствувајте го вашето патување низ Нордиските царства, овозможено со извонредни хаптички повратни информации и адаптивна функционалност на активирањето. Искористете ги предностите на повеќенасочно 3Д Аудио; слушајте непријатели како се приближуваат од која било насока.¹. Уживајте во прекрасните светови низ кои патувате, оживеани од прецизна уметничка насока и привлекувајќи внимание на деталите. Префрлете се помеѓу целосна 4k резолуција со насочени 30 фрејмови во секунда, или динамичка резолуција зголемена НА 4 K на насочени 60fps.².

Главните својства

Избор на купувачот

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

Овој Тренд Меѓународен Марвел Вандавизија Заедно Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разно

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО...

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај Црна (Лебдечки Капа) Луксузни Легури Легура БАНДАЖИ ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Викерман 34 ' Топла Бела Ц6 ПРЕДВОДЕНА Еден Мувла божиќ светлина во собата Додадете малку сјај на Вашите П

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Подготвен за бесрамна презентација Речиси Не Се Разликува од Оригиналот Библиотеката Бриџман 18 "х 24" Пл�

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Добијте драматичен допир на вашиот стил со оваа манжетна Дизајнирана со нерѓосувачки челик со црна ипп�

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, е

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Вашето мало девојче ќе изгледа убаво облечено Во Сандала Со ТРемен Од Петалија Прилагодливото затворањ

Scroll