Ново
Примарен Челик Од Нерѓосувачки Челик Полиран Црн IP-обложен Со Кристална Манжетна Од Вистинска Кожа

Примарен Челик Од Нерѓосувачки Челик Полиран Црн IP-обложен Со Кристална Манжетна Од Вистинска Кожа

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1723.84

Добијте драматичен допир на вашиот стил со оваа манжетна. Дизајнирана со нерѓосувачки челик со црна ип-позлата и црна вистинска кожа, оваа нараквица со ширина од 5 мм е украсена со пенливи кристали акцентиран дизајн на черепот. Високиот полиран финиш нуди вечен сјај на овој фенси тресок.Метална Тежина : 17,75 Грама Тип на накит : Стил На Моден Заплет : Манжетна На Черепот Финиш На Накит : Висок Полски Пол : Унисексклас : Лизгање На Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Црна ип-обложена материјал : Вистинска Кожа Димензии : Ширина 5ммстоун Детали : Тип : Кристална Боја : бела Форма : тркалезна количина : 4 вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Кожа, Полиран, Црна ip-позлатени, Без Затворач, Кристал.

Главните својства

Избор на купувачот

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Изграден со око за детали, Оригиналниот Спортски Гроздобер Повратен Реверзибилен Кадифен Правоаголен �

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Многу кул тастатура клучеви големина приближно 4 "Л; Ја Пушта омилената песна На Хана : Никој Не Е Совршен

Рим Акра 3 Парче Подарок За Мирис : Парфем 3 Мл, Парфимиран Крем За Тело 2,5 Мл И Парфимиран гел за Бања и Туш

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Scroll