Ново
Двор Бруклин Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 4 ' 5 ' 7

Двор Бруклин Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 4 ' 5 ' 7

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. 100% Полипропилен . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени .Колекцијата На Теписи во дворот Е создадена за денешниот внатрешен/надворешен начин на живот. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Живеат Подобро. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моќта Се Појави Во Турција .

Главните својства

Избор на купувачот

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

Купете Го Богот На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Колекционерско Издание или Јотнар Издание за да

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај Црна (Лебдечки Капа) Луксузни Легури Легура БАНДАЖИ ЛУКС27 20Х8.5 5115 / 127 +35 73.1 Сјај

Scroll