Ново
ЧЕТИРИ Карирани Викенд Чанти Кожна Патна Торба За Рамо Преку Ноќ Пренослив Багаж Со Голем Капацитет За Мажи Жени

ЧЕТИРИ Карирани Викенд Чанти Кожна Патна Торба За Рамо Преку Ноќ Пренослив Багаж Со Голем Капацитет За Мажи Жени

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1176.00

Карирана Торба За Рамо Со внатрешна торбичка-Пу Веганска Кожна Торба За Патување. Димензии : карирана торба за патување големина : 17,7 "(Л) * 9,4 "(Ж) * 8,4 " (В), Тежина : 2,7 КИЛОГРАМИ, должина На капка Рачка : 6 инчи, Прилагодлива должина на стапицата : 43 инчи, Голем капацитет, може да се користи како торба за летање. Материјал : карираната торба за дуфли е изработена од ВРВЕН квалитет стп кожа,долни навртки. . РАЗНОВИДНИ РЕМЕНИ : карираната Чанта За Носење За Викенд доаѓа со заоблени рачки за зафат,издржливи, лесни за носење. Отстранливиот ремен за рамо со поместена може да се прилагоди и заклучи на која било должина потребна за носење преку рамо за да се олесни тежината.Задниот страничен ремен ви овозможува да го лизнете преку стандардната рачка на тркалачки куфер или багаж. Структура : карираната патна торба има една пространа главна преграда, доволно е пространа за вашата торба преку ноќ или торба за носење за патување со авион. 1 патент во џебот, 2 вертикален џеб на мобилниот телефон. НАРАЧАЈТЕ СЕГА БЕЗ РИЗИК! : Вашиот добар придружник за патување, може да се служи како спортски багаж во теретана, торба за викенд, преголема патна торба, воена дуфла, торба за ноќевање, дуфла за камп / авион, торба за одмор, торба за опрема, рачен багаж, торба За Секој Случај. Ние гарантираме, ако торбата има проблеми со квалитетот, можете да не контактирате со слики, ние ќе направиме целосна наплата или ќе ви испратиме нова. Пакет Вклучени : 1 х Патување Дуфел Торба. ПОМОШ : 1.Новопримените торби може да бидат надвор од форма поради логистички прашања во транзит.Но, ова не влијае на неговата употреба.Ве молиме отворете ја торбата и закачете ја два дена .Потоа ќе се врати во првобитната форма. 2. Големината на производот беше измерена рачно, може да има дозволена варијанса во големината. 3. Ве молиме дозволете малку разлика во бојата поради проблем со осветлувањето. ЗАБЕЛЕШКА : Измијте го со чиста вода во обична температура. НЕ мијте ја со топла вода и алкален детергент. Закачете за сушење и чување на проветрено место.

Главните својства

Избор на купувачот

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Уметник : јуни Ерика Вессубјект : Сè уште начин на живот : Наутички проитивен Тип : Галеријаобвиткано пла�

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61cm / 24.02" Хип : 80cm / 31.50" Должина : 30cm / 11.81" Големина : �

На Крајот На Лендс мислиме дека сезоната на костими за капење е причина за славење На крајот на краиштат

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Паметниот дизајн на сите временски услови на вратата има тешка заштита што ја запира нечистотијата на в

Спијте ладно со сертапедиќната перница за ладно гел Покривот на оваа кул перница за пробивање на гел ја

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

24 часовна удобност чевли со широка ширина на Крис е вашиот идеален избор за удобност Овој чевли има лесн

Премиум мешавина едно порција кафе што го нарекуваме "Оригинално Печење" Ова е нашата потписна мешавина

Трим од зелена салата му дава на овој долг ракав од Гаранималс мода напредна завршница што ќе ја сака Из�

Совршен прстен за каква било тренинг или спортска активност Направени од флексибилна и хипоалергична с

Водоотпорно / топло / лесно да се вклучи / исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подгот

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил Направено �

Денот На вљубените Безличен Кукла Перница Случај Софа Фрли Перница Покритие Дома Декор Спецификации : т

Измешајте, совпаѓајте и повторете! Симпатичнакакокосичка од 3 парчиња облечена од Wonder Nation го одржува де�

Синди Џејкобс претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 25х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

Работете, играјте и соочете се со денот со потпис од Levi Strauss Bootcut Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 "И

Уметник : offефри Ансел Агронссубјект : Пејзажапелатиран стил : Модерен и современ проитивен Тип : Галериј

Најдоброто од основите! Со силуета на вратот од лажичка и удобна текстура со ребра, овој класичен резерв

Scroll