Ново
Мотор Без Четкички Контролер, 12тубе Двоен Режим Правоаголна Е-Велосипед Брзински Мотор Контролер За Електричен Скутер

Мотор Без Четкички Контролер, 12тубе Двоен Режим Правоаголна Е-Велосипед Брзински Мотор Контролер За Електричен Скутер

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Функција : 1. Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2. Силна моќ на качување, низок шум на моторот, елиминирање на бучавата од гумите.3. Може да вози синусоиден мотор, правоаголен мотор, не за Хол мотор.4. Погоден за електричен велосипед, електричен скутер.5. Професионално производство, стабилни перформанси и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% бренд новитем тип : Мотор Без Четкички Контролерматеријал : металбој : како што е прикажано на сликата големина : Прибл. 17, 7х8, 4х4, 3см/7х3, 3х1, 7инт тежина : Прибл. 560g Напон : 48 V 60 V 64 V 72 V (горенаведениот напон може да се примени во исто време)Моќност : 1000w-1500wcurrent граница : 26a-32 A12-конвенција на цевки (правоаголник со двоен режим) контролер, функција : позитивно напојување, негативно напојување, електрична брава на вратата, линија на фазата на моторот, за линија на сала, линија за зафат за гас на гас, три брзини линија на смена, ЛИНИЈА на сопирачките На Ниско Ниво, ЛИНИЈА НА СОПИРАЧКИТЕ НА ВИСОКО НИВО, ОБИЧНА линија на ИНСТРУМЕНТИ, далновод против кражба на аларм, линија За АЛАРМ Против КРАЖБА, линија за рикверц, ЛИНИЈА за самостојно учење за интелигентна идентификација.1. Дебелината на школка е зголемена, а дисипацијата на топлина е подобра.2. Решение за коло и замена на главната програма.3. Заменете ја цевката за напојување.4. Заменете го кондензаторот.5.Бакарната шипка е задебелена и точноста на индуктивноста е поголема.Вртежните вртежи на контролорот се зголемуваат, моќноста се зајакнува, брзината може да биде побрза, мазноста на погонскиот мотор е подобра, а животниот век на контролорот е подолг.Може да поддржува 48v-60 V-64 V-72 V универзален.Список на пакети : 1 x Motor Контролорот може да вози синусоиден мотор, мотор со правоаголник, не за Мотор во Сала. Професионално производство, стабилни перформанси и висока сигурност. Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон И

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо...

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) :

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел.Заменува : АП3094520, 285748ВП, 2921, 33470

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Scroll