Ново
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски Елисе Среден пораст Тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-34

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски Елисе Среден пораст Тенок фармерки за подигање, големини на половината 24-34

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.68

Тенок фармерки за подигање со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции, женски елисе средно издигнување тенок фармерки за тексас - порелаксирана верзија на нашиот потпис на Curvy Fit, Elyse е инженерски со олеснет половината што го спречува и мафинот и врвот на мафини. Специфично е дизајниран за видови на каросени каросерии кои се подебели и поцелосни низ средната и задната страна, со удобен секојдневен среден пораст со совршен дел од предниот дел и дополнителна просторија низ колкот и бутот. Измиена во темна сенка на индиго и заврши со нога за подигање и рамка за шиење на задните џебови. Овој пар е направен во еко-пријателска ткаенина со висока истегнување, во која се наоѓа Reprev® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња (но зачудувачки, сè уште е исто толку мека и удобна како и секогаш). Во суштина, тоа е Jeanан, навистина може да се чувствувате добро за носење . Еко-пријателски тексас со високи стрии, кој има репродукциски рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучително и пластични шишиња. 9.25 "Среден пораст. Стајлинг од 5 џеб со поштенски мува. 16,5" Отворање на нозете, 33 "Inseam.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S Биста : 80cm / 31.50" Должина : 55cm / 21.65"Големина : M Биста : 84cm / 33.07" Должина : 56cm / 22.05"Големина : L Биста :

Сите Природни Барови За Џвакање на бун се преполни со здрави супер овошје и вистински вкус на пилешко! С�

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот ДИЗАЈН : дуксер за момч

Материјал : 45% Волна, 20% Вискоза, 20% Полиестер, 15% Најлон Овој волнен мешан џемпер од пуловер од кашмир е се�

Компатибилен со 19601993 АМЦ, 19682008 Крајслер, 19492008 Доџ, 19572008 ФОРД,19802006 Џип, 19682008 Линколн, 19682008 Меркур и 19571994 пл�

Овој склоп на моторот и регулаторот на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за

За Производот : Бивер Е Зафатен Торта Топер! Конечно дојде денот Последниот месец го поминавте подготву�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Слатко Боди За Бебиња За Миленичиња На Наставникот со куче и јаболко за секој Што е Милениче На Наставни

Викерман 18 " Бургундија Топката Украс Божиќ Трансферот Додадете текстура и боја на секој празничен прое

Нашите удобни графички кошули со кратки ракави за девојки се најдобриот избор за секоја пригода! Откриј

Чекор до дизајнерски стилови и супериорна безбедност со производи од серијата квиксет потпис Направет�

Тие се богати со важни хранливи материи и минерали, вклучувајќи протеини, влакна и маснотии Бидејќи тие

Допрете ја вашата креативна страна со Овој Комплет За Занаетчиски Занает Со Гордост На Тимот НА УМА Бру�

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Pro 16 инчи со Лента За Допир И ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир 2020 20

Ѕид Монтирани Полнач Мобилен Телефон Носителите Куки Виси Таблета Полнење Штанд Опис : Без Дупчење Инст

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 45см / 17,72" Ракав : 19см / 7,48" Должина : 72см / 28,35" Големина : М Биста : 115см / 45,28

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и добар квалитет2.Материјал : Мека TPU & Силикон3.Совршено Одговара На Обли�

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Земете Го Студот : повторно енергично

Материјал : железо, керамика, тежина : 0,525 кг, големината на садот за цвеќе е 8 * 5,5 см во дијаметар, големина

Scroll