Ново
DesignArt 'Геометриски ретро дизајн vi' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Геометриски ретро дизајн vi' модерен панел за завеси од средниот век

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 303.36

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој ретро геометриски дизајн VI завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . the Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што дозволува овој златен кора да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : злато. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатр

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61cm / 24.02" Хип : 80cm / 31.50" Должина : 30cm / 11.81" Големина : �

USB Полнење Безжичен Јајце Размахване Од Нерѓосувачки Челик Електричен Рачен Миксер За Домашна Специфик

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг✮нашите производи се произведуваат во н

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

На Крајот На Лендс мислиме дека сезоната на костими за капење е причина за славење На крајот на краиштат

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1 Каракт

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.Овие Чевли Одат Со речиси секое Па�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Стил : Секојдне�

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Scroll