Ново
Подобрете Го Држачот ЗА Ладење НА ЛАПТОП GX-C Со Led Вентилатори И Двојни USB Порти За Податоци Поминете Низ Дела Со Apple, Alienware, Dell, HP, Toshiba и повеќе Лаптопи

Подобрете Го Држачот ЗА Ладење НА ЛАПТОП GX-C Со Led Вентилатори И Двојни USB Порти За Податоци Поминете Низ Дела Со Apple,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / Aorus X3 Плус v5, Плус v4, X7 Pro-SYNC / ASUS ROG G551 JM, G771, G751 JY, G750, G752, G501, зенбук, Трансформаторска Книга, Chromebook / Cyberpower Pc Fang Книга 4, Iii, Venomx Gigabyte, Xtreme X5 / Dell Inspiron, Xps, Chromebook / Дигитална Бура Avon, Harker, Тритон / hp Завист, омен, SPECTER X360, X2, ПАВИЛЈОН, ПОТОК 11 / Microsoft Површина Книга / Msi Gt Ge Gp / Потекло ево15 Еон15 Еон 17 / Тошиба Сателит, Chromebook 2 Portege Tecra И Повеќе Лаптопите Го Подобруваат Држачот За Ладење На Лаптопот Gx-C1 Gx-C1 Доаѓа Опремен Со 5 Ултра тивки Led Вентилатори кои произведуваат Примамлива Сина Светлина И ОБЕЗБЕДУВААТ СУПЕРИОРЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ДОДЕКА ОДРЖУВААТ СРЕДИНА БЕЗ БУЧАВА. Тркалото за лизгање ви овозможува да ја наместите моќноста на LED светлата и вентилаторите. Лесниот и разноврсен дизајн ви овозможува да го користите држачот за ладење во стационарна положба или да го носите со себе каде и да одите. Површината на металната мрежа помага да се зголеми протокот на воздух додека се повлекува вишокот топлина од дното на вашиот лаптоп. Поставките за прилагодлива висина 3 ви овозможуваат повеќе позиции за пишување и гледање. Вградените предни браници помагаат да го обезбедите вашиот лаптоп на место и да спречите несакано лизгање. Подлогата за ладење на лаптопот се напојува СО USB-портата на вашиот компјутер. Исто така, доаѓа опремен со дополнителна USB порта за да можете да поврзете други уреди за можности за пренос на податоци.

Главните својства

Избор на купувачот

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер Просла�

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не �

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Scroll