Ново
Жени Карирано Мини Здолниште Со Висок Струк Здолништа Со Патент Волна Работа Канцеларија Училиште Бодикон Кратко Здолниште Тартан Проверени Мини Здолништа

Жени Карирано Мини Здолниште Со Висок Струк Здолништа Со Патент Волна Работа Канцеларија Училиште Бодикон Кратко Здолниште Тартан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 222.24

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк Со Патент. Карактеристики : . Мека ткаенина, удобна за допир. Рачно Миење Во Ладна Вода. Со Слична Боја. Не Избелувајте. Линија Сува. Ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу за Мерењата. . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Пол : За Жените. Стил : Елегантен, Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Здолниште. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер. Мека и дише, лесна и удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. Карактеристика : Висок струк, кариран принт, со постава, над должината на коленото, витко вклопување, затворање со патент. Мини здолниште, лесно се облекува и соблекува. Одговара за млади дами. Стил : гроздобер кариран принт го прави ова кратко здолниште да изгледа стилски и убаво, ви помага да ја покажете вашата тенка силуета и да се истакнете во толпата. Натпревар : Одлично оди со блузи за резервоари, маица, чизми, сандали и сл. Ова мини здолниште во а-линија може да одговара и со кошула и потпетици за свечен изглед. Прилика : Одлично За секојдневно носење, ноќно излегување, работа, одмор, плажа, состаноци, вечер, шопинг, одмор, излегување, клуб, музички фестивал итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Scroll