Ново
Детска кацига за велосипеди на возраст од 1 година, прилагодливи столбови за момчиња и девојчиња за деца, лесни деца новороденчиња велосипеди за велосипеди за вело?

Детска кацига за велосипеди на возраст од 1 година, прилагодливи столбови за момчиња и девојчиња за деца, лесни деца новороденчиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Детска кацига за велосипеди на возраст од 1-8 години, прилагодливи шлемови за момчиња и девојчиња за деца, лесни деца за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за велосипеди за новороденчиња Густината EPS пена додава издржливост и дополнителна заштита од потенцијални повреди за време на вашите деца на отворено велосипедизам. '' (М) Погоден за детско момче/девојче на возраст од 5-8 години. Осигурете се да ја измерите главата на вашето дете пред да ја изберете вистинската големина., [Вентилација и удобно] Оваа лесна кацига за велосипеди што е навистина олеснување на притисокот за децата за бебиња. Со 14 отвори за вентилација и прилагодливо вклопување бирање што ќе ги задржи малите глави ладни и удобни дури и во топли летни денови., [Прилагодливо бирање] Овој издржлив шлемови за мали деца може да биде прилагодлива за да му помогне да одговара на големината на главата на вашето дете совршено преку лесни ленти за прицврстување на брадата, што може да се пее 2 поставува внатрешно подлога за грешки, и копче за прилагодување на грбот, значи дека Кид може да расте и да го користи уште неколку години.

Главните својства

Избор на купувачот

Додека Престолонаследникот Ноктис и неговите тројца најдобри пријатели тргнаа на патување да се венча�

Можностите за занаетчиство се бесконечни со оваа луда колекција пластични копчиња Во различни различн�

Овој резервоар за гориво за замена е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и функцијата на

Овој Тренд Е Бизарна Авантура На Џоџо Сезона 3 Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококв

Издржлив додаток за бања што се удвојува како уметничко дело за прикажување, Оваа Корпа За Ѓубре Од Бања

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше vпојас со суровата конс

Каролини Богатства CK6787 GF Њу Хемпшир Црвено Пилешко Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобој

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Доберман пинчер уметнички дела Овој Бел Кујнски Комплет з

Каролини Богатства BB1037BLBNPW1414 Burlap Пеперутка И Кафеава Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1037, 14 Hx14 W, Пеп

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајна канта што можете да ја користите одново и однов�

Scroll