Ново
60-парчиња вежба за вежбање и погон на погон со модуларен случај

60-парчиња вежба за вежбање и погон на погон со модуларен случај

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

До 4x побрзо дупчење со врв на точка на разделување од 135 степени **. За дупчење во дрво, метал и ПВЦ. 1) 1/16 ”, (1) 5/64”, (1) 3/32 ”, (1) 7/64”, (2) 1/8 ”, (1) 9/64”, (1) 5/32 ", (1) 11/64", (1) 3/16 ", (1) 13/64", (1) 7/32 ", (1) 15/64", (1) 1/ 4 ", (1) 5/16", (1) 3/8 ", (1) 1/2". Совет за возење : Прецизност мелена. *Во споредба со стандардниот, не-влијанието Оценети битови на погон. Тип на Шанк : 1/4 "Хекс. Секоја вежба за вежба има облога со титаниум за да се намали топлината за подолг живот и хексадецимален шенк од 1/4 ”за супериорна моќност и брзи промени во малку. Овие парчиња работат и со вежби и возачи на влијанија и се идеални за дупчење во дрво, метал и ПВЦ. Одржување на моќност и брза промена со ¼ ”хексадецимална шанка. Битови за возење : (1) 1 "ph1, (4) 1" ph2, (1) 1 "ph3, (1) 1" SL8, (1) 1 "SL10, (1) 1" SL12, (1) 1 " SQ1, (3) 1 "sq2, (1) 1" sq3, (1) 1 "t10, (1) 1" t15, (1) 1 "t20, (3) 1" t25, (1) 1 "t27 , (1) 1 "t30, (1) 2" ph1, (2) 2 "ph2, (1) 2" ph3, (1) 2 "sl8, (1) 2" sl10, (1) 2 "sq1, (2) 2 "SQ2, (1) 2" SQ3, (1) 2 "T15, (1) 2" T20, (2) 2 "T25, (1) 3-1/2" PH2. Зоната на торзијата апсорбира вртежен момент кој обезбедува до 3x подолг живот*.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција О

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Викерман 34 ' Топла Бела Ц6 ПРЕДВОДЕНА Еден Мувла божиќ светлина во собата Додадете малку сјај на Вашите П

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја Оваа килим

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

Scroll