Ново
Дрезден Салон Во Златна Патина И Коска

Дрезден Салон Во Златна Патина И Коска

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2400.00

Дрезденскиот салон/сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на злато. Античкиот изглед дополнително се истакнува со рачно нанесена изгореница. Овој комода/сервер има седум фиоки обложени со филц и две врати со детален француски преден и заден дел. Додадете го ова парче во секоја спална соба за совршен комода или во која било трпезарија за совршен сервер. Без оглед на локацијата во вашиот дом, тоа ќе додаде складирање со некоја класа. Потребно е некое собрание. Број на врати : 2 (со 1 полица внатре). Број на фиоки : 7. Фиока : лизгање центар метал (топчести лежишта, 2/3 продолжување), гулаб француски пред и назад. Чувствував наредени сите фиоки. Хардвер : Една рачка. Дрвена футрола-Нога : Дрво, подигнати лајсни од поли смола со контрастна четкана завршница.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките : Вклучува близна�

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Scroll