Ново
Дрезден Салон Во Златна Патина И Коска

Дрезден Салон Во Златна Патина И Коска

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2400.00

Дрезденскиот салон/сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на злато. Античкиот изглед дополнително се истакнува со рачно нанесена изгореница. Овој комода/сервер има седум фиоки обложени со филц и две врати со детален француски преден и заден дел. Додадете го ова парче во секоја спална соба за совршен комода или во која било трпезарија за совршен сервер. Без оглед на локацијата во вашиот дом, тоа ќе додаде складирање со некоја класа. Потребно е некое собрание. Број на врати : 2 (со 1 полица внатре). Број на фиоки : 7. Фиока : лизгање центар метал (топчести лежишта, 2/3 продолжување), гулаб француски пред и назад. Чувствував наредени сите фиоки. Хардвер : Една рачка. Дрвена футрола-Нога : Дрво, подигнати лајсни од поли смола со контрастна четкана завршница.

Главните својства

Избор на купувачот

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Влезете во акција Со Ураганот Сол Справи Најлон Обложени Челик Лидери Риболов Опрема, Црна, 30#, 12", 6пакет

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во...

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Секогаш сте возбудени за денот На сент Луис блуз, затоа покажете ја вашата фандом со овој 30оз...

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер Просла�

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила Те�

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Многу кул тастатура клучеви големина приближно 4 "Л; Ја Пушта омилената песна На Хана : Никој Не Е Совршен

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Scroll