Ново
Елизабет Затемнување Термички Прозорец Завеса Громет Панели-Енергетски Ефикасен, Целосна Темнина, Намалување На Бучавата-За Дневна Соба И Спална Соба

Елизабет Затемнување Термички Прозорец Завеса Громет Панели-Енергетски Ефикасен, Целосна Темнина, Намалување На Бучавата-За

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 575.84

Енергетска Ефикасност : завесите на панелот за затемнување ви помагаат да останете здрави топли во текот на студените зимски ноќи и ладни во долгите, топли летни денови. Можете дури и да заштедите на сметките за домашна енергија. Дебела, Врвна Ткаенина : Изработена од цврст, но лесен полиестерски материјал, овие долги, елегантни завеси имаат висококвалитетен дизајн кој нема да избледи на сонце или по неколку миења. Издржливи Метални Шипки : секој панел за завеси има шеснаесет (16) шипки кои се многу поцврсти и подолготрајни од слабите пластични. Тие исто така додаваат софистицирана завршница. Секој пакет содржи еден (1) двор 100 х 84 инчен панел за завеси. Секој пакет содржи еден (1) двор 100 х 84 инчен панел за завеси. Машина За Перење Ладно, Падне Сува Ниска. Вкупно покривање На Прозорецот од 100 W x 84 L.

Главните својства

Избор на купувачот

Спиј? Не можете да функционирате добро во животот без него Панелите за завеси за затемнување се неопход�

Секој панел во позадина е еднослојно, необложено и полупроѕирно парче Од 100% Полиестерска ткаенина со ди

Совршено врамете го вашиот прозорец со овој прекрасен панел за завеси Овој панел за завеси му дава на ва

Пуштете ја светлината или блокирајте ја со Тивок Обложен Панел За Громови Овој облекување на прозорецо�

Додадете сјај во секоја просторија во вашиот дом со Овие врвни Вратоврски сари проегирни завеси Од Инди

Топлинска изолација за блокирање на светлина За Премија за задржување на топлина / ладен воздух, Ткаен�

Белгиските проѕирни панели нудат белгиски текстуриран ленен изглед и се дизајнирани да донесат лесно, �

Овој комплет за парови на панели со еднобојни прозорци доаѓа во широк спектар на бои за да одговара на с�

Цврст модел Инструкции за миење : Суво чистење Сува инструкција : Суво чистење Метални громови Направен�

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Зголемете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање На Овие Термоизолирани Завеси За Зате�

Елегантен и Стилски Дизајн : Со суптилна тесна ткаена шема, овие панели за затемнување нудат повеќе визу

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различн�

Каролини Богатства ЦК5638ВАЛВ Ла Перм 3 Мачка Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12х12, мултиколи�

Лесна Нега : машина за перење во ладна вода Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската б

Биволските завеси на врвот на ридот даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволу�

Печатени и получиста, овој сет на цветни прозорски панели брзо и убаво ќе го ажурира вашиот простор...

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата

Драперијата со прстен е софистицирана и современа Прстенестите врвови имаат украсни прстени прикачени

Зголемете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на Овие Цврсти Рд В / Слоевити Проегир�

Додадете меко, мирно чувство во вашиот декор со спокојните акварелни ефекти на завесите за освежување н

Опции со повеќе димензии : W52 € H63, W52 € H84, W52 ° H95, W60 € H65in, (големина на две споени парчиња) Напредната техн�

Врвни Завеси За Затемнување Со највисок квалитет на затемнувањеовие врвни завеси за затемнување на пеј

Мартиник Блу Громет Печатена Памучна Завеса (1 Панел)Опис конечно се тука! Завесите со половина Цена сег�

ЛЕСНА НЕГА : машина што се пере во ладна вода, исушете ја на ниско ниво, не избелувајте, ниско железо доко�

Најлесен начин за ажурирање на вашиот домашен стил е Со Цврстите Класични Модерни Завеси за Затемнувањ�

Обезбедена приватност : Овие фантастични полуприродни ленени драперии се удобни, пријатни, полутранспа

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозоре

Облечете го секој прозорец во вашата пријатна куќа со смирувачки јужен пресврт Нашата Check Бафало Портаб

Биволските завеси на врвот на ридот даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволу�

Scroll