Ново
Есенски Фустани За Жени Завиткајте Фустан За Жени Женски Моден Темперамент Мини Фустан Со Еднобојна Обвивка За Колкови Со Долги Ракави Квадратни Ремени За Јака Ра?

Есенски Фустани За Жени Завиткајте Фустан За Жени Женски Моден Темперамент Мини Фустан Со Еднобојна Обвивка За Колкови Со Долги

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 671.84

Машина за перење,рачно перење препорачува.46 " Големина : XLSize. ✿+Се занимава Со Дозвола}Одлични подароци за неа, жените, сопругата или девојката пријател. Испорачани во рок од 24 часа.Жена Моден Темперамент Мини Фустан Со Еднобојна Обвивка За Колкови Со Долги Ракави Квадратни Ремени За Јака Пресечен Фустанкарактеристики : 1. Прилики : Совршен фустан со долги ракави за секојдневна / свечена / свадба/забава / плажа/одмор/улична облека/коктел/дневна облека. Мека и еластична ткаенина обезбедува целодневна удобност. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина М Медиум 6 12 36 70-90см/27,56-35,43" 59см/23,23" 84см/33,07" Големина : М Големина.Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојкакога : Секојдневен,Далиј,Ноќта На Вештерките. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Во комбинација со Високи Потпетици и Шик Додатоци за Изглед На Состанок.23" Должина : 84cm/33.83" Должина : 83cm/32. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 70-90см/27,56-35,43" Ракав : 59см/23,23 "Должина : 84см/33,07" Есенски Фустани За Жени 2022 година. Погоден за сите сезони. `+ ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните слики се само за прикажување цели, големата големина е да ги прикажете сите детали за производот, а не вистинската големина, ве молиме измерете го вашиот ѕид за да ја изберете најсоодветната големина.07 " Големина : L Големина. Стил : овој фустан може да се носи со потпетици или рамни, што сакате.02" Должина : 86cm/33.

Главните својства

Избор на купувачот

Девојки девојки лето принцеза фустан деца бебиња за свадбени фустани за венчавки Внимание plz : Ако е ваш�

Одговор : Всушност Тоа не е така И цветниот миди фустан за жени е толку ласкав како летен фустан за гости

Ве молиме Внесете Ја Нашата Продавница За Да Изберете Повеќе Летна Облека летни блузи,кошула за пижами,

Модни Жени Лето Секојдневен Полн Ракав ОВратот Цврст Лен Долг Фустан Опис : 1 Изработен е од висококвали

Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи�

Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна чанта, сигурно ќе изгледате совршено! Женски Фустани; Г

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Име на ткаенина : полиестерски влакна : Разноврсна Шема : Рендан цвет процес : печатење / печатење и боењ�

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31 "Полови�

Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка,

Женски Фустан За Печатење Дрвја Со Долги Ракави и Неправилна Качулка Врвни Карактеристики : Моден дизај

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на фустанот : 44cm / 17.3''Size : 100 Препорачан

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

Мода Жени Сјајна Цевка Без Ракави Врвот Торба Колк Здолниште Тесни Пресече Фустан Фустан Здолниште ве М

Материјал : Женскиот фустан е изработен од мек и дише полиестерски материјал карактеристика : Секојднев

Женски Тркалезен Врат Краток Ракав Печатен Шифон Фустан Плисиран Фустан Летен опис1 Специјален печатен

Женски Секојдневен Фустан, Шарени Надвор Рамо Краток Ракав Едноделен Опис : Висококвалитетен материјал

Женски Краток Ракав Тркалезен Врат Секојдневна Модна Забава Елегантен Фустан За Печатењеиспроверете Ј

Женски Фустан Отпечатен VВратот Ретро Долг Ракав Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Ракав Директен Фуст

Летни Жени Секси Секојдневно Слабеење Без Ракави ОВратот Лента Печатење Резервоар Фустан Опис : израбо�

Опис : Издржлив Материјал : Користење на изработен полиестерски материјал, фина изработка и добра текст�

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.55 '' Полови : 84cm / 33 Голе�

65"Length : 91cm / 35 : XXLarge : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 100cm / 39.50 "Должина : 89cm / 35 : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm / 33.73" Половината : 84cm / 33.Же

Scroll