Ново
Дозвола За Жени Долги Зимски Палта За Жени Фенси Секојдневна Чипка До Половината Лабава Боја На Бонбони Еднобоен Костум Со Долги Ракави Јака Фустан Палто Надвореш?

Дозвола За Жени Долги Зимски Палта За Жени Фенси Секојдневна Чипка До Половината Лабава Боја На Бонбони Еднобоен Костум Со Долги

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! . : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100-110см/39. Биста : 100-110см/39. Што добивате : 1 Х Капут . Одговара : Одговара на големината .

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на фустанот : 44cm / 17.3''Size : 100 Препорачан

Мода Женски VВратот Повик Ретро Печатени Краток Ракав Лабава Фустан Ве молиме проверете ја табелата пр�

Материјал : Женскиот фустан е изработен од мек и дише полиестерски материјал карактеристика : Секојднев

Женски Фустан За Печатење Дрвја Со Долги Ракави и Неправилна Качулка Врвни Карактеристики : Моден дизај

Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи�

Женска Летна Мода Секојдневен ОВрат Редовни Појаси За Печатење Сезона На Фустани До Подот : Летен Пол : Ж

Девојки девојки лето принцеза фустан деца бебиња за свадбени фустани за венчавки Внимание plz : Ако е ваш�

Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

апсуј Фустан За Жени, Женска Облека, Фустан За Жени , Женските Летни Фустани Лабавите фустани се елега�

Scroll