Ново
ФАЛ Месечина Облик Декоративен накит за накит Керамички ангажман прстени за свадбени украси за свадбе

ФАЛ Месечина Облик Декоративен накит за накит Керамички ангажман прстени за свадбени украси за свадбе

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Опис : Ова јадење за накит може да ви обезбеди шик и стилски начин за прикажување и организирање на вашиот накит, ѓердани, нараквици, обетки, прстени и часовници. Што може да ви понуди ова јадење за накит е тоа што е направено од премиум застаклена керамика и тоа има прекрасна форма на месечината, што го прави да изгледа елегантно и модно. Покажувањето е направено од керамички материјали, тој е висок квалитет и може да се користи долго време. Должината на производот е 10 см, ширината е 8 см, а висината е 1,6 CM.it е совршен за сервирање храна, пијалоци, кафе, торта, десерт, закуски, суво овошје, итн. Име на вода : материјал за садови за накит : керамиколор : црна, бела, сина. Карактеристики : форма на месечина, анти-деформирана, декоративи детали : 10см x 8cm x 1.6cm/3,94 "x 3,15 " x 0,63 "(приближно) Белешки : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде slightly different from the pictures.Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.Package Includes : 1 x Jewelry Dish(Others Not Included) This jewelry dish can provide you with a chic and stylish way to display and organize your jewelry, necklaces, нараквици, обетки, прстени и часовници . Она што може да ви понуди ова јадење за накит е дека е направено од премија застаклена керамика, и има убава форма на месечината, што го прави да изгледа елегантно и модно . откако е направено од керамички материјали, тоа is high quality and can be usesd for long time. The length of the product is 10cm, the width is 8cm, and the height is 1.6cm. It is perfect for serving food, drinks, coffee, cake, dessert, snacks, Суво овошје, итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да и

Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматерија : Памук : Одговара На Големината на дебелината : Стандард / ли>.

** Сите слики во оваа реклама не ја претставуваат ВИСТИНСКАТА големина на Налепницата, ве молиме прочита

Уживајте во овој забавен лист на привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користа

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Сезона : Сите Сезони Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава Должина На Облека : Редовна Тип На Шема : Цврст Стил :

Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно Идеален за секоја активност; совршен за пл

Овој Dayco Производи Inc Додаток Погонски Ремен Затегнувач Собранието е замена ОЕ Dayco 89240 Погон Појас Затегн

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадратен апстрактен канталоп, килими од портокал

Малите мене портокалови кучиња кофа бебе сонце шапка Малиот јас користи ткаенини како мек памук, терикл

Womenените секси долна облека искушенија со низок половински гаќички, транспарентно долна облека : 1 Израб

Модни Чизми Со Големи Димензии Жени Есенски Долги Цевки Чевли Со Високи Потпетици Чизми Со Квадратна Гл

Опис Со супер удобна текстура, ќе ви се допадне многу со креативни дизајн Кутијата за бонбони за дипломи

Овој електромагнет на променливиот вентил на моторот (VVT) е прецизно дизајниран за да одговара на вклопу

Нанас омилен подарок за Новороденчиња од баба за нејзиниот внук или внука со слатки стрели...

Детска кацига за велосипеди на возраст од 18 години, прилагодливи шлемови за момчиња и девојчиња за деца,

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер Равенклоу Клуб Крест Ѕид Постер е дизајниран

Течен Неутрален Регулатор? ја прилагодува p H вредноста на неутрална (p H 7.0) или од ниска или висока p H вред

Scroll