Ново
Божиќ Пластични Бонбони Трска Украс Извртени Патерица Елка Виси Украси Бонбони Трска Украси За Божиќ Занаети Внатрешен Надворешен Декор

Божиќ Пластични Бонбони Трска Украс Извртени Патерица Елка Виси Украси Бонбони Трска Украси За Божиќ Занаети Внатрешен Надворешен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Пластичните украси од бонбони од трска имаат светла композиција во боја, изгледаат реално и прекрасно, со атрактивен визуелен ефект; Бојата нема лесно да избледи, погодна за долготрајна употреба.) Изработени од пластика, која е сигурна и безбедна, не е лесна за кршење, нема штета за децата; Извртениот дизајн ги прави овие бонбони лесни за разбирање, лесни за употреба; Можете да ги користите со доверба. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Може да се користи за украсување соби, кујни, градини, ѕидови, влезни врати, Новогодишни елки, погодни за божиќни забави, тематски активности, домови, трговски центри, училишта, канцелариски украси. Висококвалитетни Материјали : овој украс за божиќна тема е изработен од висококвалитетна пластика, со светли бои за печатење, јасни обрасци,лесен е за закачување и издржлив,не е лесен за кршење и избледување. Материјал : пластика. Големина : 5,51". Боја : златна/сребрена/црвена/сина/розова црвена/зелена. Може да се користи за украсување соби, кујни, градини, ѕидови, влезни врати, Новогодишни елки, погодни за божиќни забави, тематски активности, домови, трговски центри, училишта, канцелариски украси. Овој божиќен тематски украс е изработен од висококвалитетна пластика, со светли бои за печатење, јасни обрасци,лесен е за закачување и издржлив,не е лесен за кршење и избледување. Пластични бонбони трска орнаменти се идеални САМОСТОЈНИ материјали За Божиќни занаети, погодни за деца и семејства да ги користат заедно ЗА самостојно создавање На Божиќни занаети, уживајќи во пријатното време НА САМОСТОЈНО заедно. Должината е 5,51 "(Прибл. Должината е 5,51" (Прибл. Широк Спектар На Примена : смешни и слатки приврзоци лесно се закачуваат.) Изработени од пластика, која е сигурна и безбедна, не е лесна за кршење, нема штета за децата; Извртениот дизајн ги прави овие бонбони лесни за разбирање, лесни за употреба; Можете да ги користите со доверба. Божиќен Подарок : Овие приврзоци се одличен избор на вредност Како Подароци За Божиќ, роденден или празник, можете да им подарите на семејството, пријателите или роднините, овие слатки и шармантни приврзоци можат да создадат пријатна атмосфера за вашите празнични активности.

Главните својства

Избор на купувачот

Издржлив додаток за бања што се удвојува како уметничко дело за прикажување, Оваа Корпа За Ѓубре Од Бања

Ненадминатиот стил На Рачната крпа Со Раб Од Фатаморгана ќе додаде луксуз во вашата бања Реверзибилнат�

Првото Предупредување SFA250 Пронаоѓач На Изгубени Ставки ви овозможува лесно да го поставите растојание�

Изгледајте најдобро со овој елегантен свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа лента широка 8мм прикажу�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 Боба Фет На Ѕидниот Постер На Пре�

Овие Трендови Меѓународни Марвел Отров : Нека има Масакр Сплит Лице Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран с�

Решетката И Крило Собранието Еделман Елита 2053v Решетката И Крило Собранието Секоја компонента на сите с

Налепниците За повеќекратна Употреба се лепат на повеќе површини и се отстранливи и еднократно...

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

MSHHIPC Хинди СрцеЗлато / Розова Најлон Ремен Часовник Од Manoush За Жени 1 Компјутер Види MSHHIPC Хинди СрцеЗлато

Добијте пријатно во стилот Во Овој Далас Каубојс Брајтсајд Топ И Панталони Поставени Од Концепти Спорт

Safavieh Savonnerie SAV114 Q Рачно Изработен Црвен / Слонова Коска Колекцијата Savonnerie содржи стручно изработени пре�

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол Овој шарен комплет ќе д�

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше vпојас со суровата конс

Компатибилен со сите gm LS Gen III или IV мотори опремени СО ls1 / LS2 / LS6 стил катедрала порта цилиндар глави; нови

Одликувајќи се со меки мотиви во внимателно курирана палета на бои, Колекцијата Хатавеј ја доловува суш

ОПСЕГ НА БОИ ОД 360 СТЕПЕНИдизајнот на Системот ви овозможува постојано прскање под кој било агол, дури и

Покривките За Мебел За Патио Терацо со Класични Додатоци нудат стил од висока класа во заштита со средн�

Scroll